Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » NAPALLERGIA. Mivel kezeled?...

NAPALLERGIA. Mivel kezeled? Vényes vagy vény nélkül kapható?

Figyelt kérdés
Már több éve minden nyáron általában a fülem és az álam közötti részen pattanás szerű kiütések jönnek elő.Idén is előjöttek.Eddig nem tudtam mire vélni,már pattanásos bőre való szereket is használtam amiktől csak még rosszabb lett.H vakarom vagy ha izzadok még rosszabb csúnyább de amit beáll a tartósan hűvösebb idő ősszel elmúlik.A bőrgyógyászatra jövő hónap elejére kaptam időpontot az allergia vizsgálatra júliusra(Bp.-i SZTK).Ezért addig is szeretném tudni mivel kezelhetném,hogy ne legyen olyan csúnya az arcom.Előre is köszönöm.
2011. máj. 13. 16:20
 1/1 anonim ***** válasza:
én úgy szoktam h bemegyek a gyógyszertárba és kérek napalergiára krémet és akkor adnak de úgy is csinálhatod h felhivod az orvost és megkérdezed mi jó rá
2011. máj. 13. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!