Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 1 hét múlva vérvételre kell...

1 hét múlva vérvételre kell mennem és vizeletet kell adnom. Mit tegyek hogy a legjobb legyen az eredmény? Hogy tudom befolyásolni?

Figyelt kérdés
1 hét és vért vesznek tőllem meg vizeletet kell adnom. Alaposan ki fogják elemezni vagy mi, nem tudom még nem volt ilyenben részem viszont azt szeretném hogy minél jobb legyen az eredményem, a vérvétel ereedménye (vérkép??) meg a vizeletminta eredménye. Mit tegyek? Sok teát igyak vagy mi?? Testépítéssel foglalkozom kb másfél éve és beszedtem már ezt azt ha értitek:) Néhány buliban kipróbáltam egy bizonyos dolgot ami nem épp jó dolog, lényeg nem kaptam rá csak 2 alkalom volt össz vissz viszont azok nem régen. Szóval a szervezetemben van egy pár szintetikus dolog, viszont az ezdés miatt vitamint is szedek. 19 éves férfi vagyok. Ezeket kiegészítésnek írtam gondolom sokat számít, szeritnem befolyásol sokat a vérképemen ez a sok cumó. A jobb eredmény érdekében mit tanécsolnátok?? Én a zöld teára gondoltam..
2011. máj. 14. 23:48
 1/4 anonim ***** válasza:

Ihatsz és vízhajtózhatsz, hogy hamarabb kimenjen a cucc. Nem kifejezetten egészséges.

Nem tudom mire kell a minta, de a vízhajto doppinglistás,pont ezért

2011. máj. 15. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Meg kell nézni, hogy amiket szedtél, szívtál, szúrtál, beöntöttél, azok mennyi idő alatt ürülnek ki. Ha sok folyadékot fogyasztasz, akkor lehet persze siettetni. Azért vigyázz ezzel, a veséket ne terheld túl.
2011. máj. 15. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mivel az ilyen cuccok leginkább a májat és a vesét csinálják ki, rövid távon sokat nem tehetsz, hogy javuljon az eredmény.
2011. máj. 15. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
hígítsd a cuccot csapvízzel vagy kávéval
2011. nov. 3. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!