Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Epekő műtét hogyan zajlik?

Epekő műtét hogyan zajlik?

Figyelt kérdés
Nővéremnek már vagy egy éve epeköve van. De nem mer elmenni megműttetni magát mert fél tőle. Főleg az altatástól, fél, hogy nem ébred fel utána. Leírnátok, hogy hogyan zajlik egy ilyen műtét és kb. mennyi ideig tart? Hátha megtudom nyugtatni vele és végre rászánja magát. Köszönöm előre is a válaszokat!!!
2011. máj. 15. 10:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Én 24 óráig voltam bent kb. a kórházban. Annyi az egész, hogy előtte minden vizsgálatot el kell intézni. Vérvétel, vércsoport meghatározós, röntgent, beszélés az altatóorvossal, sebésszel. Aztán befekszik az ember, másnap megműtik. Szerintem egyáltalán nem vészes, igaz nem kellemes. 3 nagyon pici heg marad utána.
2011. máj. 15. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!!!
2011. máj. 15. 16:49
 3/4 anonim ***** válasza:

Ohh ne féljen mert nincs mitől. Lóf.asz műtét ez.

Nekem úgy volt hogy hétfőn bementem most kb 1,5 hete. Kedd műtét.Csütörtökön irány haza :D

Mondjuk engem csak ez érdekelt hogy jöhessek haza.

Vége lett a műtétnek kitoltak felkeltettek felvittek közben kicsit elaludtam még 5 percre beértem a szobába ott voltam feküdtem kb 45 percet aztán húztam is ki cigizni.Se aznap se másnap se semmikor nem fájt semmi nem is éreztem semmit. Csak az a rohadt cső volt kicsit kellemetlen ami kilógott belőlem. Na hát meg az amikor a doki kihúzta de amúgy tényleg semmi ez a műtét.

A lyuk ahol a cső volt azt leragasztja a doki és 1,5 nap aztán eltűnik a lyuk is.

2011. jún. 20. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm Neked is a választ!!!
2011. jún. 20. 07:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!