Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Valamiért mindig görcsöl a...

Valamiért mindig görcsöl a hasam. Mitől van?

Figyelt kérdés
Mostanában folyton görcsöl a hasam. Nem menstruációs görcs vagy ahhoz hasonló hanem izgulós görcs. tudjátok mint amikor 10000 ember előtt kéne énekelj fahanggal. szörnyű. Alig várom hogy elaludjak mert akkor legalább nem érzem ezt de amikor felkelek az első dolog ez az érzés. Bármi eszembe jut elkezdek izgulni. ez furcsa mert szégyenlős nem vagyok. A haveroknál általában én mondom a vicces sztorikat és nevetnek is :D de az osztályban van egy csaj akitől eléggé parázok de már megszoktam. De nem csak miatta szinte minden miatt. Miért stresszelek? köszi:) 15/L
2011. máj. 17. 21:56
 1/3 anonim ***** válasza:

megesik néha. az emberi agy fura egy szerkezet, tudat alatt félhetsz, izgulhatsz akármitől. ha nem múlik el keress fel orvost, mert a sok stressz szerű élmény gyomorfekélyt is okozhat. egyébként nekem is szokott ilyen lenni, nem egésznap, de pl reggel, ami előtt iskolába mennék. de nem értem mitől van, amikor senki nem bánt, piszkál, stb, elvagyok mindenkivel, nincs mitől félnem :)

önkontrollal legyőzhető.

2011. máj. 17. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Min stresszelsz azt csak te tudhatod. Minden teendődet elvégzed a nap alatt? Nincsenek problémáid, amiket nem oldasz meg hanem csak tologatod magad előtt? Eltitkolsz valamit, ami nyomaszt, stb Ezekre tudok hirtelen gondolni. Vitaminhiányod is lehet, szedj B vitamint, ezenkívül normálisan táplálkozol? Kerüld a nehéz és savas ételeket főleg esténként. Viszont, ha úgy érzed marna a gyomrod egyél egy kis kekszet, vagy valamit ami felszívja a savadat. Szóval lehet nemcsak idegi alapon vannak görcseid.
2011. máj. 17. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A helyedben én elmennék orvoshoz, mert a gyomroddal is lehet baj.
2011. máj. 18. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!