Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Anonim AIDS tesztet hol...

Anonim AIDS tesztet hol végeznek és hogy közlik az eredményt?

Figyelt kérdés

Vas megyei vagyok, de csak szombathelyen végeznek ilyeneket, vagy pedig az itteni kórház nemibeteg gondozójában is? Mármint AIDS tesztet.


És mennyi idő mire elkészül az eredmény? Közölhetik telefonon is vagy mindenképpen be kell érte menni?


2011. máj. 19. 14:14
 1/7 anonim ***** válasza:
Nálunk pl az ÁNTSZ-nél végeznek ilyet.
2011. máj. 19. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Jó de én ehhez nem értek de remélem nem muszály felmenni Szombathelyre emiatt. Mi az az ÁNTSZ? És a nemibeteg gondozóba ilyet végeznek vagy az már nem anonim és nem ingyenes?
2011. máj. 19. 14:47
 3/7 anonim ***** válasza:

A nemibeteg gondozóban nem anonim.


Szombathely, Sugár u. 9.

Tel.: (94) 506-300

H: 13:00-15:00 (szűrés + tanácsadás)

P: 11:00-13:00 (csak tanácsadás)


[link]

2011. máj. 19. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem lakok messze Körmendtől, ott nem végeznek ilyeneket?:S:S
2011. máj. 19. 19:18
 5/7 A kérdező kommentje:
Amúgy ha bemegyek a városba a nemibeteg gondozóba akkor mit kell megadni és kb mennyit kell fizetni egy AIDS tesztért? Szülői engedély kell?:O És kb mennyi idő alatt tudom meg az eredményt?
2011. máj. 19. 19:23
 6/7 anonim ***** válasza:
Ott az oldalon a lista, hogy melyik városokban van.
2011. máj. 19. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Jó azt látom.

De ha a nemibeteg gondozóba megyek körmendre akkor ott is csinálnak szűrést de nem anonim így azt szeretnbém megtudni hogy ha odamegyek és megkérdezem hogy csinálhatnak-e nekem, akkor mit kell megadjak? A szülőket is értesítik avgy ez magánügy? Fizetni kell? Mit kell megadni/magammal vinni?


és ami fontos: MIKORRA JÖN EREDMÉNY

2011. máj. 19. 20:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!