Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nem tudok megszabadulni az...

Nem tudok megszabadulni az arcüreggyulladástól! Adnátok tanácsot, hogy mit tegyek?

Figyelt kérdés
Lassan 2 hónapja szenvedek.Voltam orvosnál és röntgenen is.Pici genny a homloküregembe is van de az arcomba sok.Nem engedtem felszúrni,kaptam antibiotikumot.Amikor visszamentem az orvoshoz sokkal jobban voltam.Kaptam még egy adag gyógyszert és utamra bocsájtott.Elfogyott a gyógyszer és most megint ugyanott tartok ahol az elején.Infralámpázom és orrcseppezek de elviselhetetlen a szag néha amit érzek.Hogyan gyógyulhatnék végre meg?
2011. máj. 22. 20:37
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Ha magamról lenne szó,így járnék el:Leszoknék az esetleges tejivásról.Fognék 3000 mg C-vitamint és elosztva bevenném.Kakukkfüvet is szereznék,mert az a hörghurutra nagyon jó,és van egy mag,aminek nem jut eszembe a neve,aminek a rágcsálása feloldja az összes megmaradt gennyet.Gondolkodnom kell.

Antibiotikum helyett a legerősebb természetes antib.a fokhagyma.

2011. máj. 22. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Hihetetlen figyelmetlen vagyok:A C-vitamint rendszeresen szedném legalább egy darabig,a hörghurut pedig bizonyos összefüggésben áll az arcüreggyulladással.
2011. máj. 22. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Arcüreg átmosás a megoldás. Alternatív módszer. Olvass utána! (figyelem, nem arcüreg felszúrás!) Ezt gyermekeknél alkalmazzák leginkább de felnőtteknél is használják. Egyik ismerősömnek is bevált! (55 éves) Neki Cegléden csinálták de biztosan van máshol is.
2011. máj. 22. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Előző vagyok.


Nézd, megtaláltam a weboldalát!

[link]


Még egy jó tanács: menj el minél hamarabb és ne szenvedj fölöslegesen tovább!


Üdv!

2011. máj. 22. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Fokhagyma jó ötlet. A tejnek mi köze ehhez? Leírnád?
2011. máj. 22. 20:53
 6/16 anonim ***** válasza:

Hahó! Fent már leírtam a megoldást!

Hidd el, lehet próbálkozni mással is, az ismerősöm is mindent megtett, homeopátiázott is de addig míg ki nem tisztították neki maradéktalanul addig nem hozott neki semmi megoldást.

Azóta meg semmi baja.

A fokhagyma és társai biztosan jók. Megelőzésre. És nem kezelésre.

De te tudod.

2011. máj. 22. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Köszi a linket megnéztem.Hát Vas megyében ilyen nincs:( Még teljesen nem olvastam át mindent,de át fogom mert hátha találok valami használhatót.
2011. máj. 22. 21:57
 8/16 anonim ***** válasza:

érdemes lenne,utána járni neked mi okozza,nekem 2 éven keresztül szinte folyamatosan egy rosszul növekedő bölcsességfog okozta a féloldalas arcüreggyuszim...

megműtöttek,azóta semmi bajom:)

2011. máj. 22. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Ilyen esetben tényleg csak az arcüreg átmosása a megoldás. Ugyanolyan mint a középfülgyulladás esetében: enyhe gyulladásnál elég csak a gyógyszer, ha ott pang a genny, fel kell szúrni a dobhártyát, utána viszont azonnali a gyógyulás. Az arcodban pangó genny nem fog magától eltűnni és nagyon veszélyes lehet, mert akár az agyadra is felhúzódhat vagy az egész testedben gyulladásokat okozhat!
2011. máj. 23. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Nem tudom mi lesz velem így:( A röntgenes mondta,hogy ne engedjem felszúrni.Csináltak fogászati röntgent is és nem a fogamtól van.Ez egy lábon kihordott magas lázas megfázás maradványa,Különösebben nincs panaszom a szagon és néha egy kis feszítésen kívül.
2011. máj. 23. 08:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!