Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mindig folyik a nyálam, ha...

Mindig folyik a nyálam, ha alszom, ez normális? Lehet ez ellen tenni valamit? Veletek is van ilyen?

Figyelt kérdés
Kicsit izgulok, hogy ha majd együtt alszom valakivel, ez kellemetlen lesz... 18/l
2009. márc. 16. 23:03
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Normális csak furcsa. Nekem a nővérem ilyen "nyáladzós", amióta az eszemet tudom. Ő mindig nyitott szájjal alszik és mikor az oldalán fekszik, akkor neki is csorog. Persze mi visitottunk a röhögéstől amikor láttuk, meg persze a szájába is benyomtunk egy-egy radírt meg ilyeneket csak a vicc kedvéért.

Amúgy ne parázz emiatt, az én képemet ébredés után még két órával is a párna ráncainak lenyomata dísziti, vagy épp az ágytakaróé.

2009. márc. 16. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

nekem akkor szokott, ha félálomban vagyok, vagyis akkor veszem észre. sztem az, hogy nyitott szájjal alszol, annyira nem jó. miért van ez?

be van dugulva az orrod?

2009. márc. 17. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia


Nekem is folyik a nyálam, már arra gondoltam törölközőt fogok a párnára teríteni minden este, mert ez nem állapot!


Nekem nem mindig, de néha egymás után 5-6 napig is... sokszor arra ébredek, hogy tiszta nyál az arcom egyik fele, még a hajam is... ilyenkor félálomban megtörlöm magam zsebkendővel majd visszaalszok... hát nem kellemes :s

Szerintem nincs nagy baj, több emberrel is van ez így.


Én szerintem az orromon veszem a levegőt, csak folyik a nyálam, vagy nem tudom... de lehet van egy enyhe orrsöényferdülésem.


Ha ez vigasztal nekem ha másnál alszok, nem szokott ilyen lenni, akkor szinte épphogy becsukom a szemem, már ébredek is fel, és éjjel nem is mozgolódok meg semmi, mintha csak csukott szemmel aludnék... gondolom mert izgulok kicsit.

2009. márc. 17. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
84%
Nyugi, a párom is nyáladzik álmában, de hidd el, ez SEMMIT nem számít egy kapcsolatban.
2009. márc. 17. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

köszönöm, kicsit megnyugtattatok :) egyébként lehet, hogy nem is minden nap van ez, majd megpróbálom figyelni összefügg e valamivel, pl a dohányzással (valahol olvastam olyasmit, hogy attól is lehet..) meg elalváskor próbálok koncentrálni, hogy csukva tartsam a számat, de hát...

kicsit groteszk az egész, de a tökéletesség meg unalmas lenne ..

2009. márc. 17. 14:54
 6/8 anonim ***** válasza:
Semmi gond. Csak készíts a közelbe egy zsebkendőt. Nekem ilyan is volt, hogy az orrom folyt egész éjjel: cserélni is kellett a zsebkendőket.
2009. márc. 17. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
77%

05:54-es vagyok.

Én nem dohányzom, mégis nyáladzok. :) :s

2009. márc. 18. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

epp most akartam en is ezt a kerdest irni amit te :)

en 16 vagyok,lany.es nekem is ez a bajom :S

es en sem tudom h miert :S

nincs az orrom sem bedugulva..

undi...


16/L (T.)

2010. máj. 2. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!