Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lehet hogy napszúrásom van?

Lehet hogy napszúrásom van?

Figyelt kérdés
Tegnap egész nap vízparton voltunk,fürödtünk is de estére csúnyán leégtem.Osztály kirándulás volt és az osztály főnök még kérdezte is hogy nem-e fáj a fejem.NEm fájt a fejem és semmi bajom nem volt.Az égési pirosság mára el is tünt már csak érzékeny a bőröm,viszont iszonyat fáradt vagyok.Pedig este 10-től reggel 7ig végig aludtam, és ebés után még 3 órát és mindig nagyon fáradt vagyok.Pedig velem nagyon ritka hogy nappal aludjak.
2011. jún. 4. 15:25
 1/3 A kérdező kommentje:
És a hideg jégkrém iszonyat jól esik.
2011. jún. 4. 15:30
 2/3 anonim ***** válasza:

Az égés (napégés,égési sérülések,stb.) vizet von el a szervezetből, így a fáradékonyságot okozhatja a folyadékhiány.Igyál sok vizet,és egyél/igyál annyi hideg dolgot,amennyi jólesik.


Ha nem vagy lázas,nincs hányingered,nem hánysz,nem fáj a fejed,akkor nem hiszem,hogy napszúrásod van,annak ugyanis ezek a főbb tünetei.

2011. jún. 4. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Inni iszok sokat.Akkor lehet hogy csak a durva napoégés az oka a dolognak.
2011. jún. 4. 21:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!