Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Normális lehet, hogy fiatalkor...

Normális lehet, hogy fiatalkorom/22/ és női létemre már évek óta meglepően vastag a székletem?

Figyelt kérdés
Gyerekkorom óta szorulásaim voltak, ügyeletre kerültem minden 4. nap, szültem volt aranyerem, most már van minden nap székletem mert sok rostot eszek, de nagyon vastag a székletem....ez nem okoz a későbbikeben valamiféle bél problémát?
2009. márc. 19. 09:35
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha más problémád nincs, semmi baj! Minden csak viszonyítás kérdése.
2009. márc. 19. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
81%

Ez a vastag kicsit olyan szorulasos, de nem mindig.

Ez nem baj, de amugy is annak orulj, hogy sikerul elmenned mindig a wc-re, nagyon-nagyon fontos!!!

Egyel tovabbra is laza, konnyu eteleket, sok rostosat, nekem pl. a bolti narancsletol kell rohannom a wc-re mindig. Joghurtok, alma is nagyon jo.

2009. márc. 19. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is pont ilyen problémám van gyerekkorom óta.25 éves vagyok A nővéremnek(31 éves) is ez a baja és neki vesekövei lettek és most szigorú diétán van és májusban meg is műtik. Én is úgy félek, hogy vmi ilyen bajom lesz tőle, de remélem nem.
2009. márc. 19. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Amióta eszem a házilag gyártott babapépet/répa, cékla stb/azóta könnyebb...lehet kapni aktív árpát de rohadt drága/6e ft/az is segít..

De nem okoz ez béltágulatot, nem annak a jele a nagyon vastag széklet? Hogyha nincs szorulásom akkor is vastag.:O(

2009. márc. 19. 12:31
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Elsősorban nyers (mennyiségi) gyümölcsből és zöldségekből vidd be a napi rostot és teljes őrlésű gabonákból. Az segíteni fog.
2009. márc. 20. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

dehogy baj, ez olyan mint az orrméret mindenkinek más:DDD

pl az előbb én sem ürítettem nőieset:D

2009. márc. 24. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!