Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Este kimentem cigizni és...

Este kimentem cigizni és hallottam egy hangot, még1X kimentem és megint hallottam, nem tudom hogy miért volt ez? Dédim féléve halt meg, barátaim nincsenek mert kihasznál mindenki, egy lányt szeretek lassan egy éve.

Figyelt kérdés
Túlzottan felvagyok zaklatva, vagy valaki élő ember aki szeret csak nem meri kimutat vagy szellem beszélni akar velem? Vagy esetleg a dédnagymamám lehet az? Hogyan tudok válaszolni és hogyan tudhatom meg hogy kiaz?
2011. jún. 5. 22:43
 1/6 anonim ***** válasza:

Hallkan mondhatod neki amit akarsz, én is szoktam a titkos barátomhoz beszélni

Megtudni nem fogod ugyan hogy ki az, de érd be ennyivel

Ha érzel este a hátad mögött vkit aki figyel, az bizony szellem

2011. jún. 5. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

köszönöm a segítséget:)

Halkam beszéltem hozzá de nem szólt vissza:)

De ez valami felhvás volt egy veszélyre meg utalás az egész megfejtettem a dolgot és arra figyelmeztetett hogy akit szeretek féléve azzal összeveszek:D Megfejtettem és rá 5percre már elkezdtünk beszélni a csajjal, akarom mondani ribancal és össze is vesztünk:D

2011. jún. 6. 20:34
 3/6 anonim válasza:

Lehet furán fog ez hangzani, nem is nagyon beszélek róla mert az emberek állatába hülyének néznek.


Én egy látó vagyok, megérzek dolgokat, sőt sokszor megálmodom a jövőt, és érintkezem túlvilági emberekkel.


Mikor érzed magad mögött, akkor rossz érzés fog el vagy jó? vagy félsz?


Ha akarsz róla bővebben beszélni 4 szem között nyugodtan irj privátot

2011. jún. 8. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
adj e-mail címet vagy msn címet és majd megbesz 1-2 dolgot:)
2011. aug. 16. 01:15
 5/6 anonim válasza:
Én úgy tudom, ha ilyesmi dolgok történnek suttogás, beszédet hallasz, neveden szólítanak, olyan érzésed van, mintha figyelnének, ha olyat érzel, mintha megérintenének, és más ilyesmi dolgok, akkor szellemmel van dolgod... Mindenesetre nem kell attól tartani, hogy gonosz szellem, mert ha az lenne akkor már sztem bántott volna... Az is lehet, hogy a Dédnagyszülőd az, nem távozott el valami miatt,vagy valami nem engedi nyugodni, vagy akar neked mondani valamit, rámutatni valamire... Az is lehet hogy csak azért van veled, mert látja, hogy nincsenek barátaid,és melletted akar maradni. Kommunikálni nem tudom hogy kell...Megpróbálhatod szellemidéző táblával, de NE EGYEDÜL, hanem egy SZAKÉRTŐ segítségével. Ha véletlen rosszra fordulnának a dolgok, egyfojtában lehangolt vagy, szédelegsz, esetlek olyan dolgok történnek veled, amit nem akarsz megtenni, és egyszer csak azt veszed észre hogy mégis megtetted...Vagy rossz dolgokat hallassz, ok nélkül dühroham kap el, egyéb rémisztő dolgok történnek, ne adja Isten valakinek komoly balya esik, azzonnal fordulj szakértőhöz, vagy aki ért hozzá, vagy aki tudja orvosolni a problémát.
2012. jan. 15. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

2011-06-08 08:46 válaszoló!

Bárki bármit is mond, egyáltalán nem vagy hülye...

Igenis vannak szellemek, vannak még démonokis, és vannak olyan emberek akik látják ezeket a dolgokat... Én is néha megérzem a dolgokat, habár én nem vagyok se látó, se táltos, egyszer még jó hogy megéreztem...

2012. jan. 15. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!