Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » SOS! Kihez menjek? Véres a...

SOS! Kihez menjek? Véres a székletem már egy ideje, de csak kívülről vannak rajta ilyen nyákos-véres "dolgok". Jártam háziorvosnál is, aki beutalt proktológiára.

Figyelt kérdés

Ott megvizsgálták az aranyerem,ami szülés után előjött.A doki azt mondta,hogy belső aranyerem van,de nem az vérzik,az ép.Vissza a háziorvoshoz,aki persze azt mondta,hogy az aranyértől van.Írt kenőcsöt,és elküldött.

Namost nekem volt már aranyeres vérzésem,amit tudtam is,hogy az,és az teljesen más jellegű,friss pirosas volt.

A mostani sötétebb,amolyan bordós.

Normális ez,hogy egy vérvizsgálatra sem küld el a doki?

Két pici babám van,biztosra akarok menni.


2011. jún. 8. 15:41
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Nagyon nehezet kérdeztél. Ez lehet végbélrepedéstől is, de azt a proktológus észrevette volna.

A fiaimnak volt véres-nyákos székletük tavaly, akkor a gyerekorvos tenyésztésre küldte a székletüket. Campylobakter fertőzésük volt. Ennek tünete a véres-nyákos széklet.

Egy hasi uh esetleg jól jönne, mert ha alvadt vér van a székletben, azt mondják az feljebb vérzik, nem a végbélben.

Drukkolok!!

2011. jún. 8. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok orvos, de még én is tudom, hogy ha nem froiss, piros vér vana székleten, akkor az nem aranyeres vagy végbélsebes eredetű, hanem a belekben/gyomorban került a bélsárba. Ezt megmondtad az orvosoknak? Ennek ellenére csak az aranyered nézték? Ez agyrém! Ez pedig sokkal súlyosabb dolog, mint egy aranyér, akár életveszélyes állpotot is takarhat. Vagy elmész a háziorvoshoz, és leordítod, hogy márpedig beutaló nélkül nem tágítasz, vagy másik orvoshoz fordulsz, végső esteben én még a sürgősségire is elmennék. Ne hagyd annyiban, mert nem az ő életük, nekik nem fontos!
2011. jún. 8. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hasonló gondom volt.. Időnként 1-2 alkalommal véres volt a székletem, ami később rendszeressé vált. Megijedtem és elmentem orvoshoz. Nekem vastagbél tükrözést csináltak és egy polipot találtak. Ebből jött a vérzés. Levették és utána megszűnt a probléma. Mindenképp találd meg az okát! Nekem az orvos azt mondta, hogy egyes polipok idővel, ami lehet 1-2-5-10 év is, elrákosodhatnak ezért mindenképp ki kell venni. 30F
2011. jún. 8. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!