Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől fájhat a lábam? Mit...

Mitől fájhat a lábam? Mit csináljak vele?

Figyelt kérdés
Már több mint egy hete nagyon fáj, a lábfejemen egy függőleges csíkban, felül. Ha járok nagyon fáj, de utána, ha csak fekszem akkor is. Már voltam két orvosnál is, azt mondják megerőltettem, pedig semmit nem csináltam, nem sportoltam, nem sétáltam többet az átlagosnál. Jegelem, kenegetem, otthon vagyok, de nem javul... Ötletek?
2011. jún. 12. 22:12
 1/3 anonim ***** válasza:
Így innen mi sem tudhatjuk, mi lehet, de az orvosoknak szurkolunk. Küldj talán egy röntgenképet. Írod, hogy már két orvos is megnézte. Milyen orvosok? Mert az altatóorvos is orvos. De a te bajodra ortopédus kellene. Lehet, hogy ő sem mond más betegséget, csak több gyógyszert kenőcsöt ismer, minta másik kettő együttvéve.
2011. jún. 12. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
háziorvos nézte meg
2011. jún. 13. 10:05
 3/3 anonim ***** válasza:
Menj el az ortopédiára. Ott meg is fogják, kitapogatják, és megfelelő szert adnak rá. Ha nem így lenne, akkor minden betegséget a háziorvos gyógyítana meg.
2011. jún. 14. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!