Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől lehet? Lent írom

Mitől lehet? Lent írom

Figyelt kérdés
Nagyon gyakran légszomjam van, este elalváskor arra riadok fel, hogy nem veszek levegőt és olyan érzés van a mellkasomba mint ha megijesztettek volna utána elkezdem kapkodni a levegőt! Valamikor bizsergő érzést érzek, megszédülök! EKG-n és terheléses EKG-n is voltam jó lett mind kettő és a vérvétel is. Mi okozhatja a problémám?
2011. jún. 13. 16:06
 1/3 anonim ***** válasza:
Pánikbetegség!!! Szedj magneb6-ot, ha nem segít irány a pszichológus vagy pszichiáter, bár nem vagyok híve a gyógyszereknek, mármint a nyugtatóknak!!! Én 4 éve vagyok pánikbeteg, mindig a magneb6-ot szedtem, tudom miről beszélek illetve beszélsz!!!
2011. jún. 13. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én is pánikrohamot tartok valószínűnek, ami személyes vizsgálat nélkül nem 100%.

Javaslom, hogy forduljon pszichológushoz, aki felállítja a diagnosis-t és sokat segít majd.

Jobbulást kívánok!

d.D.

2011. jún. 13. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
lehet hogy elfelejted venni a levegot ugy hogy eszre se veszed es ezert reagal igy a tested,probald ki azt hogy nehany percig odafigyelsz a lelegzetvetelre ugy hogy az elso percbe nagy lelegzeteket veszel be es ki utanna a masik percbe kozepeseket es az utolsoba pedig kicsiket,szerintem igy egy kicsit javulhat a problemad, am ez nem biztos
2011. jún. 13. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!