Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mindig csak az egyik orrlyukam...

Mindig csak az egyik orrlyukamon kapok levegőt, de nem mindig ugyanazon. Mitől lehet ez?

Figyelt kérdés

Az egyik orrlyukam mindig el van dugulva. De az változik hogy mikor melyik.

Ha pl a jobb orrlyukamon kapok levegőt és sokáig fekszek a jobb oldalamon akkor átdugul és a bal oldalin kapok levegőt a jobb oldalin nem.

Ez már így van jópár éve de most az allergiám erősödött és eléggé kellemetlen hogy még annyira se kapok levegőt mint máskor :S

Fogalmam nincs hogy ez mitől lehet. Kétlem hogy allergia. Mert attól nem lenne folyamatosan(főleg hogy gyógyszert is szedek rá).


2011. jún. 14. 14:19
 1/3 SzilKa ***** válasza:
pedig ez az allergia miatt van... Valószínűleg a gyógyszer nélkül még durvábbak lennének a tüneteid. A gyógyszer sokszor csak enyhíti, de nem szünteti meg, sajnos.
2011. jún. 14. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
tuti hogy nem az alergiától van... nekem is ugyan ez van és én nem vagyok semmire allergiás
2011. jún. 14. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Allergiát azért zárnám ki mert pl úszás közben vagy tengerparton(esetleg tengerben úszás közben :D) semmilyen allergiás tünetem nincs. De az orrom ugyanúgy félig el van dugulva :S

Allergiára gyógyszert úgy 3 éve szedek. De ez az orrdugulás már vagy 9-10 éve jelen van.

2011. jún. 15. 11:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!