Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit lehetne tenni fáradság...

Mit lehetne tenni fáradság ellen? Tanulnom kellene, de nagyon fáradt vagyok?

Figyelt kérdés
Peidg korábban is lefeküdtem aludni, mint szoktam, igaz, korábban is kelltem, h tudjak délelött is tanulni, de olyan álmos vagyok, h nem bírok:/ Kávét is ittam, de az nem szokott segíteni, valamint megy tőle mindig a hasam, tehát az nem jó, meg az energiaital sem, mert attól csak a testem pörög be, remeg a kezem stb... Olvastam itt gyk-n a gingko bilobáról, h az hatásos... ti mit gondoltok, beválhat? mennyi ideig kell szedni, h hasson?
2011. jún. 15. 09:18
 1/2 anonim ***** válasza:

Igyál egy jó erős feketeteát, csak cukorral (vagy üresen). Nekem be szokott válni. Valamint a Pharmaton Vital nevű vitamin, amiben gingseng van. De annak kell pár nap, mire érzed a hatását.

Szerintem kimerültél, most tedd félre a könyvet, csinálj mást délig, pl. takaríts vagy menj el sétálni/futni, ebédre könnyűt egyél, de legyen benne szénhidrát mindenképpen, és után ülj le tanulni.

Ennek így nincs értelme, amit leírtál, tanulni nem fogsz, csak szenvedni, akkor inkább pihenj egy kicsit.

2011. jún. 15. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Reergin+ segít.

Üdv.:

d.D.

2011. jún. 15. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!