Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Barnítókapszula? Kinek mi a...

Barnítókapszula? Kinek mi a véleménye, esetleg tapasztalatok ezzel kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Aki használt már ilyesmit melyiket ajánlaná?
2011. jún. 15. 19:15
 1/4 anonim ***** válasza:
nem használtam ilyet,de inkább egyél répát :D
2011. jún. 15. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
3 hete nekiálltam rendszeresen répát enni, és napoztam is, mégsem fogott a nap.A barnítókrémtől meg félek hogy foltos lesz, ezért gondoltam a kapszulára.
2011. jún. 15. 21:31
 3/4 anonim ***** válasza:

barnitokapszula... besz*rok miket ki nem talalnak. tudjak, hogy az emberek egyugyuek es a szepseg erdekeben barmit bevesznek. nem teged bantalak, csak ugy megjegyeztem....


menj ki a napra naponta 20 percet, lehetoleg ne delben es ne hasznalj semmilyen vegyszert a borodre. Egyel sok zoldseget, gyumolcsot amiben antioxidansok vannak, amik megvedenek a leegestol illetve a leeges karos hatasaitol.


Ha nem barnulsz meg igy sem, akkor a penzed inkabb szolariumra koltsd mit bogyokra, amikben ki tudja mi van!

2011. jún. 15. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a tanácsokat, de azért én nem vagyok az a mindent sz*art beveszek típus...egy doktornő ajánlotta aki ezzel és aloe-s termékekkel is foglalkozik, azt mondta kevésbé káros, mint a szolárium és a bőrömnek sem árt.Ahogy már az előbb is írtam énis zöldség (leginkább répa) evéssel kezdtem és napozni is szoktam mégsem lettem barna. Arra lennék kíváncsi hogy ki használt már ilyet és melyik termék mennyire hatott neki.
2011. jún. 16. 09:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!