Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől viszketek mindenhol...

Kutreka kérdése:

Mitől viszketek mindenhol folyamatosan?

Figyelt kérdés
Már 4 napja viszketek. előbb a hátam, most a végtagjaim, és már nem bírom elviselni. ha megvakarom, akkor még jobban viszket. Aludni sem tudok tőle?
2011. jún. 20. 06:40
 1/6 anonim ***** válasza:
anyukád lehet h más öblítővel mos vagy valami most virágzik és arra vagy allergiás.menjetek el allergológiára...nekem is ott derült ki hogy fémallergiás vagyok
2011. jún. 20. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Valószínüleg valamilyen ételre reagált a szervezeted. Próbálj egy antihisztamint bevenni, valamelyik szénaláz elleni gyógyszerre utalok.
2011. jún. 20. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Rengeteg oka lehet, pl.: mosópor, öblítő, tisztálkodószerek, élelmiszer, száraz bőr, kevés folyadék fogyasztása, de lehet belső oka is, ami kivizsgálást igényel.
2011. jún. 20. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Az a fura, hogy semmin nem változtattam. Ugyanaz a mosópor, ugyanaz az öblítő! Már vettem be Calciumot is, meg antihisztamint (Allegra), de semmi sem használt! Nagyon idegesítő! Voltam tavaly allergia-vizsgálaton, sok mindenre vagyok allergiás, (füvek, növények, de az állatszőrre nem, sem a házi porra) de ott nem vizsgáltak meg különleges eseteket, értem itt a fém, mogyoró, laktózérzékenységet. Lehet, h valami allergia, de akkor használnia kellene a gyógyszernek. Nem kiütéses a bőröm! Egyéb ötletek?
2011. jún. 20. 09:08
 5/6 anonim válasza:
0%

Szerintem biztos leprás vagy :-DDDD


és modt már menj dolgozni, mert vár a tecso, meg a vevő ittvan is, és csináld a lejelentőt :-DDD

2011. jún. 20. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hallod nekem ugyan ez a bajom. 22/F mi a jóisten lehet ez? Nekem is ugyan ez pontosan!Kérlek írd már meg hogy jobban vagy e,és mi lehetett a baj? Már nagyon kíváncsi vagyok,én már sebesre vakartam a nyakam karjaim combom,térdem mindenemet... ez borzasztó.Ittam Calcimusc-ot ittam kétféle allergia gyógyszert,de semmi értelme nincs.... semmi....mennem kell orvoshoz...és kérek beutalót a bőrgyógyászatra,vagy nemtudom.De am biztos hogy allergia...csak nem tudom mire......én sem változtattam semmin,és még is viszketek...
2012. márc. 2. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!