Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szerintetek mi lehet ez...

Szerintetek mi lehet ez mondjam meg az anyumnak? Menjek el orvoshoz lehet agy daganat ilyen egyáltalán lehetséges?

Figyelt kérdés
Pénteken várakoztam az úttól kb 30-40 m. előre néztem es gondolkoztam. az úton elment egy teherautó nem néztem pont rá de még élesen láttam. ha a szememtől húznánk egy csíkot akkor kb 20 fokkal tovább volt. egy pillanatról a másikra 20 méterrel előbre volt mintha megált volna az idő. egész nap ezen gondolgodtam.
2011. jún. 20. 16:20
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem agydaganatod van, csak pislogtál egyet.
2011. jún. 20. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
nem voltam berúgva beszívva és bedrogozva sem voltam. és sohase voltam. aznam csak egy szál cigit szívtam el de azt is nyolc órával előtte.
2011. jún. 20. 16:27
 3/7 A kérdező kommentje:
nem hiszem, pislogás rövidebb ideig tart
2011. jún. 20. 16:29
 4/7 anonim ***** válasza:
nem hiszem h daganatos lennél, az nem igy jelentkezne és nem csak egyszer. Orvoshoz akkor menj csak ha több ilyen v hasonlo eset már előfordult. Anyukádnak viszont szolhatsz nyugodtan, már csak azért is h megnyugodj. Biztos csak elbambultal pár másodpercre, v pislantottál v ilyenek, v csak simán beképzeled h igy történt. nem kell megijedni, nyugi
2011. jún. 20. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
16.30-as vagyok, még annyi h történnek néha fura dolgok az életben, ezekre nincs igen magyarázat, és nem kell tőluk megijedni sem, mással is előfordul hasonlo
2011. jún. 20. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Örülök, hogy az előttem szólók tudtak segíteni, mert én nem is értem amit leírtál!
2011. jún. 20. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Inkább csak elbambultál.

Ennyiből miért az agydaganat az első, ami beugriiiiiiiiiiiik?!?! Be kéne tiltani az egészségportálokat és tünetkeresőket... az orvosok is hálásak lennének. XD

Valószínűleg fáradt lehettél vagy más járt épp a fejedben. Viszont igyekezz jobban koncentrálni, mert egyszer el is csap az az autó. :S

2011. jún. 20. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!