Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lehet még normális a hüvelykuj...

Lehet még normális a hüvelykujjam?

Figyelt kérdés
Üdv! Óriási problémám van, 15 éves vagyok. Ma fát pakoltam egy ismerősömnél de 1 farönk ráborult a hüvelykujjamra: az félig kihasadt s nyílt törésem lett. 2 órája összevarrták az ujjam. Nagyon félek, használható lesz-e még az ujjam)pl. gitározásnál használhatom e majd)? Mit tegyek, mire vigyázzak, hogy ne kelljen levágni? Kérlek segítsetek s nyugtassatok meg! Bal kézzel írtam csak, miel a jobb sebesült, így bocs a hibákért
2011. jún. 22. 19:58
 1/2 anonim ***** válasza:
Az orvos nem mondott semmit hogy mennyire fog meggyógyulni? De szerintem, a láb is eltörhet de ha összeforr akkor tudsz menni..úgyhogy szerintem nem lesz gond csak idő kell :) Jobbulást!
2011. jún. 22. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Azt mondta, ha nem gyullad be akkor szinte olyan lesz mint a masik
2011. jún. 22. 20:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!