Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A wc-n "nagy dolog" mellett...

A wc-n "nagy dolog" mellett egy szép nagy adag vér is fogadott. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés
Azóta fáj a hasam (állandó és nyomásérzékeny), régebben volt külső aranyerem egyszer, és a tejérzékenység is okozott már problémákat...
2011. jún. 23. 23:20
 1/8 anonim ***** válasza:

ha piros

akkor az valahol a végén került bele, lehet belső aranyér is


ha fekete és a hasad meg fáj, szerintem most ER

2011. jún. 23. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
piros... és ittam tejet pont tegnap...
2011. jún. 23. 23:24
 3/8 anonim válasza:
Ezzel vigyàzz az ismerôsômnek is ìgy volt ès vègbèlràkot àllapìtottak meg ô is azt hitte hogy aranyèr
2011. jún. 23. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Az elozo valaszon meditalj, mivel ilyen esetben nem egy forumon kell kerdezni, hanem irany az orvos!
2011. jún. 23. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
remélem aranyér...
2011. jún. 23. 23:38
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Így van, a véres székletet mindig komolyan kell venni, ugyanis nem lehet tudni, hogy csak egy repedés, egy aranyér, egy polip vagy már kialakult vastagbélrák okozza.

El kell menni orvoshoz, aki valószínűleg kolonoszkópiát (vastagbéltükrözést) fog javasolni, mivel csak ez adhat megnyugtató választ a vérzés okát illetően.

2011. jún. 23. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ezt úgy bírom. Vérzik, de olyan nyugodtan ücsörögtök a gép előtt (nem te vay az első, akinél ezt olvasom).

Nekem egyszer vérzett, de azonnal mentünk a sürgősségire.


Simán lehetsz aranyeres, polipos, végbélrákos. Ha fáj a hasad, akkor az meg alapból nem jó jel.

2011. jún. 24. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nekem is így volt, rögtön elmentem orvoshoz, aki először azt hitte, hogy fertőzés (szóval az is lehet-bár én erre kevés esélyt látok) aztán a kolonoszkópián kiderült, hogy krónikus vastagbélgyulladásom van. szóval szerintem ha vannak olyan dolgaid, hogy pl nem bírod a tejtermékeket (ahogy én sem) meglehet, hogy ez van neked is, legalábbis szerintem a belgyógyász is erre fog gyanakodni.Elég gyakori ez sajnos mostanában.

A vizsgálatoktól meg ne félj, kellemetlen, de nem fáj

2011. jún. 24. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!