Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi lehet az? Anyukám tegnap...

Mi lehet az? Anyukám tegnap volt szívorvosnál, és az mondta neki menjen el mammográfiára, mert van valami a mellében.

Figyelt kérdés

Novemberben volt utoljára mammográfián akkor semmi nem volt. A szívdoki azt mondta nem kell megijedni mert ha volt 1 éven belül akkor észrevették volna. Ez valószínű valami mirigy ami megdúzzadt.

Nektek mi a véleményetek? Én nagyon félek, hogy valami más. Kértem neki időpontot hétfőn megy.Mert szerintem nem garancia az hogy fél éve volt.


2011. jún. 24. 09:58
 1/7 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem garancia, lehet bmi. De bízz benne, h csak megduzzadt valami.
2011. jún. 24. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Azért reménykedek, mert pár éve ugyanez volt a szitu, csak más szívdoki mondta. de anya szerint ez nem ugyanott van mint akkor.
2011. jún. 24. 10:06
 3/7 anonim ***** válasza:

Figyelj sosem lehet tudni, ezért kell a rendszeres vizsgálat, anya is mindig megy mammográfiára Lehet h csak vmi mirigy lesz, reménykedjetek benne. Sajnos a rák hamar kialakul, elég neki 1-2 hónap is, embere válogatja..ezért tényleg fontos hogy mindig menjetek ti is ..mert ha időben észreveszik még van esély hogy gyógyítható. Én nemrég vesztettem el egyik ismerősöm rákban, ő rendszeresen járt vizsgálatra és mégis rákja volt, 8 évig szenvedett vele, a végén áttétes lett, és neki is így kezdődött. Az ember viszont megakadályozni nem tudja , azt mondják a cukor a fő oka , lehet hogy van benne vmi de akkor mi a magyarázat arra hogy aki nem dohányzott, nem ivott, ráadásul édességet sem evett hogy mégis rákja volt?..Ez kialkulhat bárkinél a rákos sejt mindenkiben benne van, csak valakinél előjön valakinél nem.


De nem kell rögtön a legrosszabbra gondolni, lehet hogy nincs semmi baj, és egy emlőmirigy duzzadt meg kicsit. Ne aggódj nem lesz úgy sem baj, és remélem felhívtam midnenki figyelmét a rendszeres vizsgálat fontosságára.:)Amit lehet tegyünk meg az egészségünkért.

2011. jún. 24. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
évenként javasolják, és fél éve volt.
2011. jún. 24. 10:16
 5/7 anonim ***** válasza:
Az meg mégjobb:)Hidd el ha fél éve vmi baj lett volna már értesítettek volna..de inkább újra vizsgálják meg a biztonságért.
2011. jún. 24. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nézd, ha fél éve nem volt semmi, ráadásul egyszer már volt ilyen, hogy szívdoki feleslegesen elküldte, akkor jó eséllyel most sem lesz semmi.

De a biztonság nem árt.

Meg így még időben lesz, ha van valami, akkor is.

2011. jún. 24. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Szerencsére nincs semmi.
2011. jún. 27. 10:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!