Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért dugul be az orrom? Alig...

Miért dugul be az orrom? Alig kapok rajta levegőt. Nem hapcizom, nem könnyezik szemem sem.

Figyelt kérdés
2011. jún. 24. 17:25
 1/4 anonim válasza:
Nincs véletlenül orrpolipod?
2011. jún. 24. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
utánaolvastam...érzem az ízeket és kapok levegőt de sokkal egyszerűbb a számon venni.és van olyan is hogy elfelejtek levegőt venni...:S
2011. jún. 24. 21:08
 3/4 anonim ***** válasza:
Lehet orrsövényferdüléstől is. Irány a fül-orr-gégészetre!
2011. jún. 25. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Menj el fül-orr-gégészetre mindenképp és kérj endoszkópos orrmandula vizsgálatot (ha még nem szedték ki)Ugyan így vagyok pillanatnyilag én is ezzel, én el is mentem, azt mondták orrsövény ferdülésem van az a baj, legyen műtét. Megcsinálták a műtétet lassan két hónapja, most voltam nemrég kontrollon, ahol közöltem, hogy a helyzet ugyan az, nem változott semmit. Ekkor csináltak endoszkópos vizsgálatot, így kiderült, hogy az orrmandulámon nem húzódott vissza a szövet, ami gyerekkorban meg kellett volna történjen, ez amikor nyelek mozog és egyben akkora, hogy gátolja az orrlégzésem. A doki is csak pislogott, most próbálnak rászedni arra, hogy kiszedjék az orrmandulám. Szóval irány a doki
2011. jún. 26. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!