Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A belilult köröm mindenképpen...

A belilult köröm mindenképpen leesik? Van rá valami gyógyír?

Figyelt kérdés
Voltam a napokban egy hosszú futóversenyen, és a cipő elszoríthatta a lábamat, mert nagyon belilult az egyik körmöm, és nagyon rondán néz ki. Nincs valami gyorsan ható módszer? Mert itt a nyár, nyitott cipők ..stb, és nagyon rondán néz ki, főleg ha leesne..
2011. jún. 25. 16:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
nem fog leesni a körmöd, de sajna nem tudod elmulasztani sem, majd lenő a lila folt. addig körömlakk, ha lány vagy, ha fiú.... próbáld ki akkor is LOL
2011. jún. 25. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Na,én pont így jártam tavaly is, idén is (futásnál megnyomta a cipő). Nem esett le a körmöm, és a lilulás is "hamar" eltűnt, viszont belevegősödött és gombás lett mindkétszer. Lehet, a nyomódás nélkül is az lett volna, mindenesetre gombaölővel és sötét körömlakkal oldottam meg.
2011. jún. 25. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
42%
Rá ne rakjál körömlakkot!!!Sérült körömre nem rakunk kémiai anyagot!........egy pedikűrös. Az a baj,hogy sok buta akar tanácsot adni itt.
2011. jún. 25. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Hú, köszönöm a válaszokat :)

de és hogyha vér is van a körmöm alatt?

igen, lány vagyok, és körömlakkra gondoltam én is, csak féltem, hogy az tovább rontana a helyzeten, de akkor ezek szerint nem

2011. jún. 25. 16:52
 5/11 A kérdező kommentje:
köszi utolsó, nem láttam, hogy írtál. akkor semmiképp nem rakok rá körömlakkot :)
2011. jún. 25. 17:17
 6/11 anonim ***** válasza:

Nekem kezemen volt lilulás és másért (nagyon nehéz vasajtó csípte oda).

Leesett, de nem volt baj belőle, mert már ott volt alatta az új, makk egészséges köröm.

2011. jún. 25. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
58%
Én vagyok a "buta", aki tanácsot akar adni. Akar a fene. Elmondtam, hogy én mit tettem, és hogy hogyan jött helyre. Vagy gondolod, hogy telenyomtam körömlakkal tavaly, aztán lerohadt az összes, de azért ide írom, hogy más is pórul járjon? Nekem ez "vált be", míg meg nem gyógyult. Tény, hogy lakk nélkül gyorsabb a folyamat, mert jobban beszívódnak pl. az anyagok, de hadd ne járjak már nyáron zárt cipőben.Ehh:(
2011. jún. 25. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

utolsó, tudom, hogy nem akartál rosszat! :)

és köszönöm a válaszodat. lehet mégiscsak körömlakk lesz, mert ez így nagyon ronda.. :/

2011. jún. 25. 23:27
 9/11 anonim ***** válasza:
Megértelek. Tény, hogy nem a legjobb megoldás, de én jobbat nem tudok.
2011. jún. 26. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Mi lett a kormoddel vegul? En meloba jartam igy...12 oras allastol ahogy alltam a labam elore csuszott a cipobe es nyomta. Most belilult.nem oylan eros lila, de latszik es nem szep..de mellette nagyon erzekeny. Remelem nem fog leesni a kormom.:(
2012. nov. 1. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!