Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Azért használok alapozót,...

Azért használok alapozót, hogy ne látzódjanak a pattanásaim, de az alapozótól pattanásos leszek. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Mit tegyek?
2011. júl. 3. 09:36
 1/4 A kérdező kommentje:
* ne látszódjanak -bocsi elírtam
2011. júl. 3. 09:41
 2/4 anonim ***** válasza:

Mosd le az alapozót és vegyél arc tisztítót. El kell viselni azt a párnapot hogy elmúljon, ha serdülsz akkor az a hormonoktól is lehet. Vedd figyelembe, hogy az alapozótól öregszik a bőröd. Mai húszon évesekről nehéz elhinni hogy fiatalok mert még az alapozó alól is kitűnnek a rettenetes ráncaik.

Vegyél arc tisztítót és egy kicsit napoztasd de ne az UV veszélyes időszakokban mert attól is ráncosodik.

Télen jó lehet a szoli is de heti max 5 percre mert az is ráncosít ha túlzásba viszed de az egészséges színt fenntarthatod vele.

van rengeteg természetes megoldás, nekem bevált hogy ezüst kolloiddal törölgettem az arcomat és vitaminos krémmel kentem. Fertőtleníti és feltölti tápanyagokkal.

2011. júl. 3. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Még valami. Alapozót elég ha csak buliba használsz, nem kell száműznöd, mert ha fotózás van máshogy kell kinézni.
2011. júl. 3. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
És ne hidd hogy az alapozó alatt nem látszanak a pattanásaid mert látszanak, látszanak a domborulatok látszanak talán még a színe is. Nagyon kevés nő tud jól alapozót használni, a festés nem helyettesíti a szép bőrt, az csak a kijavíthatatlan hibákat enyhíti.
2011. júl. 3. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!