Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lehetséges a kialakuló étkezés...

Lehetséges a kialakuló étkezésizavar, ha nem szeretem a testem?

Figyelt kérdés
Majdnem hogy utálom. Vagy van még valaki más is így?
2011. júl. 8. 14:20
 1/3 Biasa ***** válasza:
Legtöbbször azért alakul ki étkezési zavar, mert az ember nem szereti a testét. Én nem vagyok 100% megelégedve a testemmel(mint a legtöbb nő), de egyáltalán nem utálom és véletlenül sem vetemednék arra, hogy étkezési zavarral (éheztetés, hánytatás) és bizonyos fajta kaják megvonásával büntessem magam emiatt.Az első az egészségem és ahhoz nagyban hozzájárul a helyes táplálkozás. Barátkozz meg a testeddel,hiszen ha meg van mind a két kezed s lábad, akkor már hálás lehetsz az égnek érte.Ha daginak érzed magad, irány a konditerem! Ha pedig túl soványnak, akkor rohanj a cukiba és egyél helyettem is egy csokitortát!(vagy kettőt)
2011. júl. 8. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) Én sem vagyok megelégedve a testemmel. Nem hánytatom magam meg semmi, csak nem akarok odáig elfajulni, hogy utáljam a testem és lenyomjam a kezem a torkomon, vagy éhezzek. Akkor ezek szerint nem kell nagyon aggódnom, hiszen sokan nincsenek megelégedve a testükkel és nincs étkezési zavaruk.
2011. júl. 9. 23:04
 3/3 Biasa ***** válasza:
Bizony, sokat nem szeretik a testüket, pedig mennyivel egyszerűbb lenne az élet,ha megbarátkoznánk magunkkal!A fiúknak is jobban tetszik az a lány, aki elégedett magával és nem kritizálja egyfeszt magát.Egyél jókat, csak arra figyelj, hogy mozogj mellé eleget.
2011. júl. 9. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!