Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért fog el az undor bizonyos...

Miért fog el az undor bizonyos ételektől?

Figyelt kérdés
Egészen 3 éves kormomig, bármit megettem és ez meg is látszott. Utána elindult a mai sovány alakom formálása, és szinte alig szeretek enni, alig szeretek pár ételt. A legtöbbtől valamiért undorodom, az illatától (pl tejföl, vaj, sajt) egyszerűen hányingerem lesz és öklendezem! Legszívesebben megenném, de emiatt nem tudom. Sok ételt megkóstóltam már, de ilyenkor előjön ez az öklendezés, undor érzés. Ez valami betegség? 21, f
2011. júl. 8. 17:44
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
epebaj
2011. júl. 8. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

vagy a májad

természetgyógyász szakorvoshoz fordulj, homeopátiás orvoshoz

2011. júl. 8. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Jaja, dettó!

Nálam epeérzékenységet állapítottak meg (volt is a családban visszamenőleg több személynek is komoly epe problémája). A tejtermékekkel nekem nincs gondom, de a sertéshús szagától... ugyan az, mint nálad.

2011. júl. 8. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Az a poén, hogy a faterom is ilyen volt! Nekem 3 éves koromig semmi, minden étel lazán ment, de utána elkezdtem válogatni.:S
2011. júl. 8. 18:03
 5/5 anonim ***** válasza:

Én már egészen születésemtől ilyen vagyok. Egy-két dolgot régebben azért megettem, amit most nem, sokáig nem is akartam újra megkóstolni. Most 21 évesen kóstoltam párat közülük meg újra, de váltakozó sikerrel. Inkább több a sikertelenség sajnos, és pont az egészséges ételeknél. :(

Egyszerűen nem tudom, mit csináljak. A szagától is rosszul leszek, volt, hogy a megevésének, számba vevésének a gondolatától is öklendezni kezdtem.

Most nem öklendezem, de nem jobb a helyzet, mivel így sem eszek meg semmit, ami undort kelt bennem.

2011. júl. 8. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!