Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szerintetek ilyen lábbal...

Szerintetek ilyen lábbal mehetek egy csúszdaparkba ebben a melegben?

Figyelt kérdés
Február 28 án tört el, és van benne egy csavar amit ősszel vesznek ki. Már futni tudok vele, talán ez mondd valamit. Anyukám aggódik viszont, hogy ha egy gyorsabb csúszdán megyek újra eltörhet. Szerintetek?
2011. júl. 11. 11:55
 1/8 anonim ***** válasza:
Strandra gondolsz? Az jó a törött lábnak, de a csúszda egyelőre felejtős...
2011. júl. 11. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
igen strandra gondoltam. de miért felejtős szerinted? ha futni tudok, az se nagyobb erőhatás a bokámra szerintem.
2011. júl. 11. 12:15
 3/8 anonim ***** válasza:
Csúszdáról leérkezve bármi történhet, ráeshet vki, stb. Nekem combnyaktörésem volt, én is mentem strandra utána, a víz jó volt, könnyebb volt benne közlekedni, mint kint, de sikerült rám ugrania valakinek, hát azt az érzést nem kívánom senkinek...
2011. júl. 11. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ, még annyi, hogy ez olyan csúszda ami nem medencébe érkezik hanem külön egyszerre a talajszintre.
2011. júl. 11. 12:42
 5/8 anonim ***** válasza:
Azért szerintem ne csináld. Nem éri meg, hogy esetleg megint eltörjön neked. Gondolom eleged volt tavasszal a gipszből amúgy is.
2011. júl. 11. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
hát csak 10 napig volt szerencsére szóval:D
2011. júl. 11. 14:11
 7/8 anonim ***** válasza:

Akkor te még olcsón megúsztad :D

Én annak idején 6 hétig szenvedtem vele.

2011. júl. 11. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
hát csak a belbokámról törött le egy darab amit visszaszögeztek vagy csavaroztak nem tudom, lényeg nem olyan komoly
2011. júl. 11. 18:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!