Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Az jó, ha napi 3-4 liter...

Az jó, ha napi 3-4 liter vizet is megiszok?

Figyelt kérdés
Már kb egy hónapja átáltam a szénsavas üdítőről vízre, ha így folytatom milyen jótékony hatásai lesznek? Méregtelenít? :) Bocsi hogy ilyet kérdezek.
2011. júl. 12. 13:41
 1/7 anonim ***** válasza:
hát én megiszok napi 3-4liter vizet, mégsem kakilok minden nap. :))
2011. júl. 12. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Amióta az eszem tudom szénsavas üdítőkön éltem :S Most vagyok 17, ideje váltani. Nem akarom hogy elsavasodjon az ígyis elsavasodott (gondolom én) szervezetem. Eddig a vizet nem tudtam meginni, most meg a szénsavas üdítőt.
2011. júl. 12. 13:48
 3/7 anonim ***** válasza:

A víz sokkal egészségesebb, és jobban oltja a szomjat.


Lehetőleg ne csapvizet igyál, az eléggé rosszízű és klóros és stb-stb...


Ha vége a nagy melegnek, szerintem igyál kevesebbet.

2011. júl. 12. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
^^ ásványvizet iszok, szénsavmenteset
2011. júl. 12. 14:19
 5/7 anonim ***** válasza:
én kútvizet, ami jó mélyről jön, annál nincs egészségesebb :)
2011. júl. 12. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem mindenkinek van lehetősége kútvizet inni! :)
2011. júl. 12. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

igen, méregtelenít, higítja a véredet, ami csökkenti a trombózis kialakulását, vérnyomásra is jó hatással van. Meg az ásványvízben ugye vannak ásv. anyagok, ezekre is nagy szükség van.

Meg jobban is oltja a szomjat, azaz a legjobban.

Meg megdolgoztatja a veséket, ami szintén csak jó, többször ürül a húgyhólyag, ami segít az esetleges baciknak kiürülni.

Mi van még? Ja, kissé eltelíti a gyomrot, ha fogyózol, igyál vizet kajálás előtt, kevesebb kaja fér beléd. Meg ha sokat iszol, egyébként is kevesebb fér a gyomrodba.

2011. júl. 12. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!