Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit kell tennem hogy a hozzáta...

Mit kell tennem hogy a hozzátartozóim ne tiltsák meg a szerveim felhasználását? Jól beváló ötleteket kérek szépen

Figyelt kérdés
2011. júl. 14. 20:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Hányszor fogod még ezt a kérdést kiírni? Egyszerűen beszéld meg velük és kész.
2011. júl. 14. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Tenned kell egy nyilatkozatot, nem tudom pontosan hol v hogyan, kapsz egy kártyát, azt magadnál kell hordanod, onnan már nem ellenkezhetnek. De menj be egy kórházba és kérdezd meg pontosan.
2011. júl. 14. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Vagy írd rá egy cetlire, írd alá és tedd az igazolványod mellé.Ha valami baj ér, azt úgy is megnézik az azonosítás miatt.
2011. júl. 19. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ja, még valami. Én úgy tudom nem kell nyilatkozat. Elég ha életed során nem nyilatkoztál ellene. Magyarul, ha senkinek nem mondtad, hogy te ezt nem akarod, az elég.
2011. júl. 19. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Utolsó: ez csak elvileg igaz! Ha anyád zokogva próbálja kitépni a tested az orvos karjai közül, nem fogják megcsinálni... Érted. Ezért én úgy tudom, lehet nyilatkozni. Amúgy én pl nővéremmel beszéltem meg h mi felajánljuk ha történik valami, szóval ha anya nem is engedné- bár biztos engedné, akkor is én tudom, mit akart és keresztül tudnám vinni.
2011. júl. 19. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!