Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Pánikosok! Hogyan élitek a...

Pánikosok! Hogyan élitek a mindennapotokat? Mitől pánikoltok és mik a tüneteitek? Adjunk ötletet egymásnak!

Figyelt kérdés

Kiváncsi lennék, hogy akinek pánikbetegsége van, miként próbálja legyűrni azokat a dolgokat, amitől bepánikol. Mik azok, amiktől pánikol. Talán tudunk adni ötleteket azoknak, akik ettől szenvednek.

Köszönöm!


2011. júl. 15. 20:25
1 2 3
 1/23 anonim válasza:
100%

Én általában buszon pánikolok vagy metróban. Sötétben is. Buszon hogy rosszul leszek ha nincs nyitva ablak, főleg ha állok.

18/L

2011. júl. 15. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
Én este pánikolok, félek hogy reggel nem kelek fel. Meg a Tescóban is rám szokott jönni, meg néha nap közben is, beszédülök és rám jön a pánik!!! Pénteken voltam pszichiáternél, ő ajánlotta a citromfű teát meg mellé Magneb6-ot, meg szükség esetén Valeriánát,egyébként a citromfű nagyon jó, de most azon parázok, hogy vannak extráim már pár napja, pedig szedek rá Betalocot, és tegnap elmentem reggel a kórházba kardiólógiára, ekg-t csináltak, ott elkaptak egy extrát, azt mondták ezzel nincs teendő, teljesen kivizsgált, megtapogatta a HASAMAT, A NYAKAMAT, MEGHALLGATTA A HÁTAM, A SZÍVEM, A NYAKAMON AZ ERET, SÚLYT MÉRT, KÉRDEZGETETT, mindenfélét, de azt mondta minden rendbe van, elküldött vérvételre, pajzsmirigyet, meg elektrolitot néznek, de azt mondta nem hiszi, hogy gond van vele, de még mindig érzem, és akkor is idegesít, meg rossz érzés, pedig próbálok megnyugodni, szóval a betegségektől is félek, ha valami furát érzékelek magamon már pánikolok...
2011. júl. 15. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:

20:41-es, énis este pánikolok, félek, ha egyszer elalszok, nem kelek fel :(

tavaly nagyon rosszul voltam, akkor olyan sokkolóan hatott rám dolog, hogy azóta félek. :(

meg van egy másik: meghalt a barátom, agyvérzésben, és olyan hirtelen történt, egyik nap még jól volt, a másik nap már nem élt :( félek, hogy valaki így jár a szeretteim közül, vagy akár énis :(

2011. júl. 15. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:

énis így vagyok:S annyira rossz...vagyis gondolom, hogy a pániktól van...én úgy próbálom, hogy becsukom a szemem, veszek egy nagylevegőt és mondom magamnak, hogy nyugi...nincs semmi...nem tudom ti mit szoktatok csinálni...azért is írtam ki a kérdést, hogy hátha tudunk ötleteket adnie gymásnak mit lehet ellene tenni:)

köszönöm az eddigi válaszokat!

még aki tud írjon kérem:)

2011. júl. 15. 20:46
 5/23 anonim ***** válasza:

és elég beteges vagyok, énis félek a betegségektől. :(

amúgy én zöld teát iszok esténként.. sok mindenre jó.

2011. júl. 15. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
20:46-os ez szomorú volt,a mit írtál, nagyon sajnálom:( de fel a fejjel, biztosan nem lesz semmi gond:)
2011. júl. 15. 20:49
 7/23 anonim ***** válasza:
köszönöm, aranyos vagy :) látod, már sírok :(
2011. júl. 15. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
Általában, ha nagyon pánikolok, veszek be egy Magneb6-ot, meg a citromfű teát, de míg nem ajánlotta az oryos, addig kamilla teát ittam. Múltkor nagyon befulladtam, akkor úgy volt, hogy megyünk az ügyeletre, de a kamilla megnyugtatott, a háziorvos írt ki Rhinocort aqua orrsprét, azóta ha nehezen kapok levegőt befújok és elmúlik, legalább is eddig elmúlt, lehet allergiás is vagyok, egyébként tudom ezt ajánlani nektek!!!
2011. júl. 15. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:

ó ne haragudj:( talán nem kellett volna kiírnom a kérdés, mert felszakítok sebeket...csak érdekelt hogy más hogy van ezzel a pánik dologgal:(

ne sírj:)

2011. júl. 15. 20:53
 10/23 A kérdező kommentje:
köszönöm a tanácsokat:) szerintetek az pánik, hogy ha pl. hirtelen hányinger tör rám, furcsa érzést érzek, a gyomornál is? mnemtudom ez biztos pánik-e, de sztem az, mert kicsit úgy érzem, de néha nem vagyok benne biztos:S
2011. júl. 15. 20:55
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!