Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A kislanyom 12 eves, nagyon...

A kislanyom 12 eves, nagyon izzados. Mit tehetnenk, hogy ne legyen mindig budi?

Figyelt kérdés

Mindennap tobbszor is zuhanyozik, mosakszik megis mindig erzem az "illatat". Mar minden fajta dezodort kiprobaltunk de semmi eredmeny! Valami tanacsot tudnatok adni?

Egy elkeseredett anyuka


2009. ápr. 1. 15:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy nagyon izgulós a kislány, esetleg sokat stresszel a suli miatt? Az is okozhat fokozott izzadást. Sajnos a mai gyerekeket már egész kicsi kortól elkezdik stresszelni a továbbtanulás miatt. Ráadásul sokszor hiába próbálná a szülő lazítani a gyereket, a gyerek maga maximalista, mindenáron meg akar felelni az iskolában.
2009. ápr. 1. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ez érzésem szerint fejben dől el, valószínűleg nem csak spontán izzad, hanem szorong vagy ilyesmi (kivéve ha oylan vastagon öltözködik, de ezt gondolom kizárhatjuk), bár hozzáteszem h nem értek hozzá hivatalosan, max tapasztalatból; Sztem erre a megoldás valamilyen rendszeres (heti 3-4*) sport űzése!
2009. ápr. 1. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Megvan már a mensije a kislányodnak? Nekem mielőtt megjött kislányként, az előtte levő pár hónapban nagyon durván izzadtam, aztán ahogy megjött elmúlt.

Ha ennyire zavaró, lehet, hogy érdemes lenne elmenni orvoshoz, elképzelhető valami hormonális zavar is.

2009. júl. 20. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
4%
szerintem költösztest el a nagyiához, nehogy hányál, vagy elájuljál nekem. a haja nem büdös?
2009. júl. 21. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!