Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Orrfújás megfázás nélkül...

Orrfújás megfázás nélkül egészségesen?

Figyelt kérdés
Én még nem hallottam ilyet, hogy egészséges embernek taknyosnak kéne lennie és rendszeresen orrot kéne fújnia. Egyik ismerősöm pedig állandóan fújja az orrát és azt mondta, hogy ez természetes egészségesen is és én vagyok a hülye.
2011. júl. 16. 12:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem meg allergiás.
2011. júl. 16. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Allergiától simán lehet taknyosnak lenni megfázás nélkül is. Én kb 2,5 évig kínlódtam állandó orrdugulással és dáthásan beszéltem, pedig nem voltam az.
2011. júl. 16. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Én is ezt mondtam neki, hogy ha allergiás akkor lehet taknyos, ha egészséges akkor nem.

Erre leb*szott szinte, hogy márpedig normális, hogy taknyos.

2011. júl. 16. 12:52
 4/5 anonim ***** válasza:

Nagyim szerint az állandó krákogásom és orrdugulásom normális (legalábbis közel normális), és mindenkinek van...



Vannak ilyen emberek.

2011. júl. 16. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én naponta egyszer, maximum kétszer megszabadulok a marslakóktól. Ennél többször nem hiszem, hogy indokolt lenne. Az ismerősöd allergiás lehet.
2011. júl. 16. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!