Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nem tudom miért van ez. Mit...

Nem tudom miért van ez. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Már napok óta tartó barna folyásom van, de nem tudom hogy mikor kellene megjönnie pontosan, mivel még nem állt be rendesen a menstruációm.

egyre nagyobb a mennyisége, és kezd 'véresebb' lenni.

nem élek szexuális életet, nem vagyok terhes, és szerintem nem kaptam el betegséget sem, mivel nincs semmilyen mellékhatása.

nem sokára megyek nyaralni, és félek hogy pont akkor fog megjönni. vagy ez normális? mert olvastam hogy az időjárás is befolyásolhatja, meg amúgy is szokott barna folyás lenni mielőtt megjön, de sose tart 4 napig.

És ha egyre erősebb a folyásom, akkor meg fog jönni? mert ez már négy napja tart, eleinte csak pecsétek voltak, most már rendesen olyan mintha meglenne, csak ugye alig piros, inkább barna.. egy hét múlva nyaralás, és félek tampont használni, vagy egyáltalán anyának szólni erről.

meg aggódom is, és a nyaraláson nem szeretnék ezzel törődni, vagy ha ne adj isten rosszabb lenne, és külföldön dokihoz menni :|

14L


2011. júl. 16. 18:01
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!