Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A tesómnak (28 éves) mindkét...

A tesómnak (28 éves) mindkét lába térdtőle lefelé nagyon vizesedik, "dongaláb" jellegű. Mivel mozgásszervi betegsége miatt nem aktív eléggé, sokat ül, áll én erre gondolok. Ha más okai is lennének milyen tünetek jelentkezhetnek még?

Figyelt kérdés

Ami még furcsa hogy sokszor jár WC-re vizelni, de a fele csak téves risztás. Orvoshoz nem tudom elrángatni, nagyon makacs. Engem sokkal jobban kikészít a dolog mint Őt:(

Ez már egy éve van nála. Azóta volt vérvételen töbször is, de az nem mutatott eltérést, kivéve a fehérvérsejt volt magasaabb a kelleténél. Egyébként szorongésos depresszióval volt kórházban 3 hóapja, azóta szedi a citapramot és rivotrilt, de csak kis dózist.


2011. júl. 18. 00:40
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha a vizesedés dongalábat jelent nálad akkor nem hiszem hogy tisztában vagy vele mi is az. Vagy pedig rosszul fogalmaztál és az a lényeg h dongalába van. Csak mert az egy születési rendellenesség..
2012. szept. 24. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!