Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől fáj a szemem csak ha...

Mitől fáj a szemem csak ha jobbra, balra illetve 2 oldalt nézek?

Figyelt kérdés
Influenzás vagyok 3 napja, és az óta fáj! Talán a szememre is ráhat? El kéne mennem dokihoz? Vagy mit lehet rá ajánlani? Köszönöm!
2009. ápr. 3. 09:27
 1/4 anonim válasza:
nekem is pontosan ez volt. arc és homloküreg gyulladásom volt melegítsd akkor elmúlik :)
2009. ápr. 3. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Mivel melegítsem? Kamilla tea?
2009. ápr. 3. 09:44
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem akkor szokott ilyen lenni, amikor rámjön a migrénes fejfájás. olyankor a szemem is fáj, főleg ha forgatom.

egyébként el kéne menned a háziorvoshoz.

2009. ápr. 3. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Amúgy arcüreg gyulladással pláne orvoshoz kell menni, mert az egy komolyabb betegség, és súlyos szövődményei lehetnek, ha otthon kúrálgatod. nedves gőzzel tilos ilyenkor inhalálni, száraz meleget szokott rá javasolni az orvos. amikor nekem volt, hajszárítóval kellett melegíteni az arcom.
2009. ápr. 3. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!