Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Normális, ha kihagy az agyam?

Normális, ha kihagy az agyam?

Figyelt kérdés
Mostanában egyre gyakoribb jelenség, hogy nem veszek észre a környezetemben olyan dolgokat, amik szó szerint a szemem előtt vannak. Persze, tudom, ez másokkal is előfordul, de nálam egyre komolyabb a helyzet, képes vagyok 20-30 percig is keresni dolgokat, majd miután feladtam a keresést észre veszem, hogy végig ott volt előttem. Egy példa: egyik nap éppen a tolltartómat kerestem az íróasztalomon, az egész asztalt feldúltam, de sehol nem találtam, szó szerint mindent lepakoltam az asztalról, de így sem, majd 10 perc után vettem észre, hogy a tolltartó az asztal közepén volt, és nem viccelek, nem vettem észre. Ez most tényleg normális jelenség ami mindenkivel előfordul? Csak mert nálam ez egyre ijesztőbb dolgokban nyilvánul meg.
2011. júl. 21. 13:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát ez a toltartó dolog nem hiszem h normális lenne. Nekem az szokott lenni nagyon gyakran, hogy lerakok vmit és rá 10MÁSODPERCRE nem emlékszem hogy hova tettem.
2011. júl. 21. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Régebben is így volt?

Mikor kezdődött ez a dolog?

2011. júl. 21. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem emlékszem, hogy régen is lett volna ilyen, az utóbbi 1 évben fordulnak elő, néha többször, néha kevesebbszer. Nem foglalkoznék vele, csak az utóbbi időben tényleg ijesztő.
2011. júl. 21. 13:46
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem normális. Én is ilyen vagyok. Én csak bambaságnak tudtam be.
2011. júl. 21. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!