Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Milyen hamar mulik el a...

Milyen hamar mulik el a veralafutas?

Figyelt kérdés

Ha ilyen apro lila foltkk vannak bikinivonalamnal az az lehet, igaz? Elso gyantazasom volt..es egyik oldalon kicsit megkinoztam a borom...tudom hogy bena vagyok/voltam.

De ha azok a kis lilas foltok azok akkor kb hany nap alatt mulik el?


2011. júl. 21. 18:02
 1/5 sine.lacrimna ***** válasza:

szerintem ez egyéni.Kb.1-2 hét.

attól is függhet hogy mekkora és hol van.

2011. júl. 21. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
hát nekem a vérvétel után a karomo volt egy hatalmas lila folt, véraláfutásos lett kb 10cm hosszú és 4 cm széles volt kb. egy kicsit fájt de inkább csúnya volt és 2 hét alatt szívódott fel:) de minden függ a nagyságtól és az alanytól. De sztem neked pár nap altatt tuti elmúlik ha gyantázástól lett. De ha nem akkor menj el kozmetikushoz ő majd megmondja sztem.
2011. júl. 21. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

hát nekem csak ilyen pöttyök a szőrök helyén..azok lettek lilák, mert többször átmentem egy helyen rajta...tuti attól belilult...gondolom hogy véraláfutás!

köszönöm a válaszokat!:))

2011. júl. 21. 19:35
 4/5 sine.lacrimna ***** válasza:

attól van hogy amikor letépted nem feszítetted ki rendesen a bőrödet.Amelyik irányból téped,ott a tenyered simíts a bőrödre és húzd az ellenkező irányba mint amerre téped.Így a bőröd legyen feszes a csík alatt.

Hát jobban ne sikerül megfogalmaznom.

2011. júl. 21. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

igen, valszeg az én ügyetlenkedésemből eredt!:)

első gyantázásom,meg kb alíg férek hozzá...de megszokás meg gyakorlás kérdése gondolom:D

de köszi a tanácsot..értem mit akarsz mondani!

2011. júl. 21. 22:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!