Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Előfordulhat, vagy lehetséges-...

Előfordulhat, vagy lehetséges-e, hogy a Supradyn multivitamin mellékhatásként lábfej eresedést okozz?

Figyelt kérdés
Két napja vettem, mert elég rég óta nem pótlom a vitamin szükségleteimet, plusz vettem mellé MagneB6-ot is, de azt amúgy is orvosom is rendszerint javasolja számomra...mielőtt nem szedtem a Supradynt semmi bajom nem volt, de mióta szedem, rá két napra piszkosul elkezdett a lábam fájni - nem erőltettem meg semmivel sem -, a cipőmtől eddig sose fájt, végül levettem a zoknimat és akkor vettem észre, hogy totál ki van eresedve a jobb lábfejem! Lehet a két vitamin sok egyszerre..., túl sok magnézum okozhatja...vagy esetleg csak simán a supradyn-t hanyagoljam? :(
2011. júl. 23. 23:57
 1/6 A kérdező kommentje:
Még csak annyit, hogy a betegtájékoztatókat természetesen elolvastam, és ilyen jellegű mellékhatásról nem esik szó bennük, de azt is írják, hogy egyéb tünetek esetén szóljak orvosnak...most mit tegyek?
2011. júl. 24. 00:00
 2/6 anonim ***** válasza:

Mindenkinek eres a lábfeje.Annak nem az,aki túlsúlyos és eltakarja az ereket a zsír.

Ha sportolsz,akkor meghúztad,ha meg nem sportolsz,akkor az elsatnyult izmaid az elhanyagolt tested miatt fáj.

2011. júl. 24. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Pont most vettem Supradynt, kb. 4 napja szedem. MagneB6-ot régóta szedek, de semmi efféle tünetem nincs.
2011. júl. 24. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Hát arra, hogy mindenkinek kieresedett lába van, arra azt írnám, hogy ennél nagyobb baromságot még életembe nem hallottam! Érdekes, nekem nem volt ilyen, sőt páromnak sincs kieresedett lába...ezt még is honnét vetted?


Egyébként én ma nem vettem be egyiket sem, és teljesen elmúlt a fájdalom is és a kieresedés is...vagy, ha így jobban tetszik duzzadt erek is.

Én úgy gondolom, hogy mivel amíg csak a magne b6-ot szedtem, addig soha semmi bajom nem volt, és mivel a magne b6 tájékoztatója írja is, hogy egyidejűleg ne szedjünk mellé foszfát, kalcium és vas tartalmú készítményeket, ezért én most már úgy gondolom, hogy nekem a kettő együtt okozta ezt a mellékhatást, és mellékhatást, nem azért mert egyébként is ilyen volt a lábam!

2011. júl. 24. 20:06
 5/6 A kérdező kommentje:
Szerintem ezentúl majd egy-két nap múlva maradok csak a magne b6-nál és majd multivitamin terén vmi természetes téma után fogok nézni!
2011. júl. 24. 20:08
 6/6 anonim ***** válasza:
Érdekes.
2013. jún. 2. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!