Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi történik, ha valaki a...

Mi történik, ha valaki a mellkasáig fel van vizesedve, és a vízhajtó infúzió hatására sem megy el tőle a víz? A lábán keresztül már szivárog, annyira be van vizesedve.

Figyelt kérdés
2011. júl. 24. 18:58
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Megfullad.A szíve nem bírja kidolgozni.Az alkoholisták végstádiumában is szokott ilyen vizesedés lenni, van akinek olyankor lecsapolják a hasából.
2011. júl. 24. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Májbeteg vagy? Ha eléri a tüdőt, leszívják.
2011. júl. 24. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Le kell szívni, mert hosszú távon halálos lehet. Van akiknek már naponta-kétnaponta le kell csapolni a fölös vizet.
2011. júl. 24. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Nem rólam van szó, hanem apukámról. Rákos, és tele vannak a hasi nyirokcsomói áttétekkel. A veséje sem szuperál már annyira, ezért is van annyira felvizesedve. Mivel a gyomrát is nyomja össze a víz, ezért egyfolytában hány. Félek, mert hiába kap vízhajtó infúziót, nem nagyon lappad az ödéma. Az orvos szerint már a tüdejében is van egy kis víz. Mennyi ideig képes a szervezet egy ilyet elviselni???
2011. júl. 24. 19:15
 5/17 anonim ***** válasza:
Azt hiszem, fel kell készülnötök a legrosszabbra.Ezt már nem tudja a szervezet sokáig tolerálni.Sajnos ez van.
2011. júl. 24. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Én már ott tartok, hogy hiába imádom, azt kívánom, hogy minnél hamarabb eltávozzon. Ez már nem élet, csak kínszenvedés. :( Amikor valakit a víz folyt meg, akkor érez valami fájdalmat? Vagy csak elalszik?
2011. júl. 24. 19:35
 7/17 anonim ***** válasza:

Nem alszik el sajnos.

Én is hasonlóakat éltem át mikor a nagypapám feküdt kórházban. Szerencsére nem szenvedett sokat, 3 hét alatt halt meg, de azok a kínok amiket átélt... A végén már sírtam, hogy inkább haljon meg csak ne szenvedjen tovább. Neki annyival volt könnyebb, hogy olyan szinten begyógyszerezték (egyébként végül ebbe halt bele), hogy már nem tudott magáról, de mégis ijesztő volt.

Ha apukád még magánál van, akkor nem biztos, hogy könnyű távozás vár rá.

Sajnálom, és részvétem.

2011. júl. 24. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Sajnos teljesen magánál van. Néha már sír az elkeseredettségtől, és mindig azt mondogatja, hogy vegye már magához a jóisten. Remélem, hogy nem fog már sokat szenvedni, mert ez tényleg nem állapot.
2011. júl. 24. 19:48
 9/17 anonim ***** válasza:

Most nagyon nehéz lehet Neked,nagyon sajnálom apukádat .

Én nagyon sokat foglalkozom az egészségemmel és főleg a lányoméval mert volt egy komoly betegsége amit az orvosok nem tudtak meggyógyítani ezért természetgyógyászathoz fordultam és az sok mindenben ellentmond a mai orvosi gyógyítással .

Az ödémával kapcsolatban egy nagyon furcsa dolgot olvastam egy nagyon komoly gyogyszerész-term.gyogyász könyvében mégpedig azt h az ödéma vagyis vizvisszatartás azért történik a szervezetben mert kevés a vízháztartás és a szervezet igy védekezik a kiszáradás ellen vagyis a megoldás még több vízivás,ami persze ellentmondásosnak tünik de ha belegondol az ember ez teljesen logikus.

A szervezet hihetetlenül intelligens.

egy kis okosság még ,egy kisfilm,szerintem zseniális;

[link]

2011. júl. 24. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Csak nem ilyen fokú ödémáról beszélünk akkor.Ha a kérdező még vizet itatna az apukájával, na sz tényleg az utolsó csepp lenne.
2011. júl. 24. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!