Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A jobb fülcimbámBA van egy...

Kretén kérdése:

A jobb fülcimbámBA van egy pattanás vagy inkább csómó vagy nem tudom mi és néha viszket is. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés
Értelmes választ szeretnék kapni.
2011. aug. 1. 22:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Próbáld megnézni tükörrel, úgy, hogy a fürdőszobatükörnél egy kézitükörrel ügyeskedsz. Pattanás is lehet vagy akár rovarcsípés is.
2011. aug. 1. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Allergiás kiütés. Gondold végig milyen bizsut használtál az utóbbi időben? Nekem többször volt ilyen az ékszertől. Valamilyen antibiotikumos kenőcsöt, vagy szemkenőcsöt tehetsz rá. Elég hosszadalmas mire elmúlik.
2011. aug. 1. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.Pattanás volt.Picit széthúztam a rajta a bőrt és kifakadt.De lehet,hgy mindkettő?Hogy allergia miatt pattanás?Nem hordok semmi bizsut.Ezüst van rajtam.

Egy nyaklánc ami 340 grammos és egy karkötő ami94gramm.Gondolom a súlytól nem függ.

2011. aug. 4. 00:17
 4/4 anonim ***** válasza:
Lehet sima pattanás volt. A nyakban hordott ékszer oda nem hat ki. Ezüstre meg nem hallottam még allergiát.
2011. aug. 4. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!