Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Gennyes lett a nagylábujjam...

Gennyes lett a nagylábujjam pedikürős után. Jártatok már igy?

Figyelt kérdés
Én kaptam rá betadint és antibiotikumot. de 3 napja gennyezik. Mennyi idő után mult el? Bármilyen tapasztalat érdekel
2011. aug. 2. 09:55
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ezt én is irhattam volna. Ugyan igy jártam. már vagy 5 napja. Neogramormont hasz

nálok, már jobb. A bal lábam nagy ujja. És a sarkam is fáj, berepedt. Soha többet nem megyek ehhez a gyilkoshoz.

2011. aug. 4. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
de ez csak akkor jó ha már nincs benne genny, nem?
2011. aug. 4. 13:40
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom, tegnap kezdtem, és már jobb.
2011. aug. 4. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
61%
Anyukám járt így, csak ő a kezén :( Jóindulatú daganat lett belőle, meg kellett műteni. De azóta is folyamatosan begyullad neki. Bocsánat, ha megrémisztettelek, de figyeld hogy alakul a lábad, és időben fordulj orvoshoz.
2011. aug. 5. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
hát ugy látom mintha gyógyulna. orvosnál voltam legelőszőt, ő irt antibiotikumot is. aztán remélem lassaan elmulik. csak aszittem hamarabb elmulik
2011. aug. 5. 09:10
 6/7 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Sajnos sok kókler van akinek nem való a szakma a kezébe. Szerintem menjetek el egy igazi profihoz aki lelkiismeretesen,alaposan és nagy szaktudással dolgozik.Én tudok egy fiatal nőt aki nagyon profi pedikűrös és nem ismer lehetetlent.Közép kategóriás áron dolgozik és nagyon fel lehet frissülni :) Nyulas-Győrfy Erikának hívják és Budapesten a belvárosban dolgozik,száma: 06703474838
2013. okt. 31. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszi, amúgy egy olyan hölgynél voltam aki nagyon elismert és igen drága is, na de nem is mentem többet...
2013. nov. 4. 09:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!