Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Megnézetnétek ezt az anyajegye...

Megnézetnétek ezt az anyajegyet? (képek lent)

Figyelt kérdés

[link]


[link]


2011. aug. 5. 18:25
 1/7 A kérdező kommentje:
Elmennétek miatta dokihoz?
2011. aug. 5. 18:29
 2/7 anonim ***** válasza:
Igen, ezzel menj orvoshoz.Minden anyajegy, ami változik, nedvedzik, fáj, vagy viszket kivizsgálást igényel.Ne félj, mert szabályosan körülírt képlete van, de ugye biztos, ami biztos.
2011. aug. 5. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
szerintem menj el bőrgyógyászhoz,lehet le kellene vetetni
2011. aug. 5. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ez egy teljesen normális anyajegy, nekem is ilyen van. Megnézettem már bőrgyógyásszal, ő is csak megnyugtatott, hogy semmi extrém nincsen rajta, mezei anyajegy. Én az egyenetlen felszíne és a nem teljesen szabályos alakja miatt aggódtam, de mondta, hogy vannak ilyen anyajegyek is, ettől még teljesen ártalmatlanok.
2011. aug. 5. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Érdemes megnézetni, nekem is volt ilyen. Azt mondta a doki, hogy semmi gond, de leszedettem esztétikai okokból, mert nekem a nyakamon volt.
2011. aug. 5. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ránézésre egy teljesen normális anyajegy, de akinek ilyen anyajegyei vannak az nem árt, ha rendszeresen jár bőrgyógyászhoz. Ne aggódj nagyon, de jobb félni, mint megijedni. Esetleg azért lehet még jó ötlet leszedetni, mert eléggé kiáll, és sérülésnek van kitéve, ami viszont veszélyes.
2011. aug. 5. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszi a választ,amúgy nem az én anyajegyem,hanem barátomé.
2011. aug. 6. 12:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!