Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Magyarországon lehet valahol...

Magyarországon lehet valahol teamben dolgozni, mint a doktor houseban, vagy ezis amolyan filmes dolog?

Figyelt kérdés
2011. aug. 5. 19:22
 1/8 anonim ***** válasza:

nyugodtan leírhattad volna,hogy "csapatban"dolgozni...így érthetőbb a mondat is..Ám a DR.House csapat csak filmes verzió..Még a kutatók sem dolgoznak így..Ahogy

- nem lehet bent a hozzátartozó akkor ha műtik a beteget

- nem ordibálnak az orvosok műtét közben

- nem csinálhat egy beteg sem koncertet a kórházban vagy nem vihet be állatokat---

2011. aug. 5. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Hát volt egy ilyen sejtésem :) Káááááááááááááárrr......

pedig olyan motiváló lehet ez a munkaforma


u.i.: 20.25 viasat3 dr. house

2011. aug. 5. 20:12
 3/8 anonim válasza:
óó ez a kérdés nekem is hányszor megfordult a fejemben :) irtó klassz lenne :) vagy úgy csapatban dolgozni, mint a viselkedéselemzők a gyilkos elmékben... az nagyon adná...
2011. aug. 5. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
na ugye? én is sokkal szívesebben mennék be ilyen körülmények közé dolgozni, minthogy tudom, hogy naponta jönnek majd a gyilkosvírusthordozó falusi mamák. Nem lennék mezei orvos.
2011. aug. 6. 08:34
 5/8 anonim ***** válasza:
A diagnosztikai osztályt és a csapatot is Dr. House miatt hozták létre a korházban mert ő kíváló orvos és tudja mit csinál. Ha nincs ez ellen törvény a való világban akkor a korház igazgatója ugyan így megcsinálhatja ha van pénz és ha akarja.
2011. aug. 6. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Azoknál a műtéteknél, amik altatást igényelnek, rendszerint több orvos is együttműködik, például van külön altatóorvos, aki az altatást végzi, és felügyeli az életfunkciókat. Az orvosok gyakran hallgatnak közben zenét, többnyire klasszikus zenét választanak.
2011. aug. 6. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
kérdező ! összeállunk? :D 20:52-es voltam :)
2011. aug. 6. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
naná :P
2011. aug. 7. 12:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!