Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől hámlik a tenyér?

Mitől hámlik a tenyér?

Figyelt kérdés
A párom tenyere már hetek óta hámlik.De nem az a száraz kirepedezett bőr hanem rendesen puha tenyere és úgy hámlik mintha ("rohadna", én így hívom, mert nagy darabokban, mint egy vízhólyag esetén,csak itt nincsenek vízhólyagok csak nagy mennyiségű bőr leválás.
2011. aug. 8. 08:40
 1/7 A kérdező kommentje:
Ja nem vérzik, meg szerintem annyira nem is viszkethet, mert nem vakarja és nincs is kiszáradva a keze
2011. aug. 8. 08:45
 2/7 anonim ***** válasza:
Oka lehet ekcéma, vitaminhiány is, a pontos válaszhoz vizsgálat szükséges.Akár vírusfertőzésre, étkezési problémára is utalhat, de ha nem javul, javasolt a kivizsgálása, mert számos kórkép járhat ilyen tünetekkel.
2011. aug. 8. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

szia


Anyukám ekcémás, ugyan ilyen a tenyere. De azért persze lehet más is, a bőrgyógyász megmondja.

2011. aug. 8. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
23%
recskázz kevesebbet
2011. aug. 14. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem kb. 15-16 éve, egész kicsi korom óta ilyen a kezem. Nem viszket, nem vörös, egyszerűen csak jön lefele róla a bőr. 16 év alatt rengeteg orvosnál voltam ezzel, de soha se küldtek el semmilyen vizsgálatra, akármilyen orvosnak mutattam, háziorvos, bőrgyógyász, allergológus stb. mindegyik csak kenőcsöket írt fel, amik közül egy se használt.
2012. jún. 7. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Vegyszerektől leggyakrabban. Nekem a mosogatószertől szokott. De van akinek még tusfürdőt se nagyon bírja a bőre.
2015. júl. 8. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 küklopsz psz válasza:

Azt hittem én vagyok az egyetlen, akinek ilyen a keze :'D

Ha megtudták valami konkrétat akkor leírod nekem is?:)

2017. jan. 4. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!