Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért zsibbad a bal karom?

Miért zsibbad a bal karom?

Figyelt kérdés
Már korábban is előfordult, hogy reggel úgy ébredtem, hogy egyáltalán nem érzem a bal karomat, ami elég ijesztő volt, de amint függőlegesbe kerültem és vártam egy picit, akkor elmúlt. Tegnap, amikor lefeküdtem aludni, akkor azt éreztem, hogy kezd zsibbadni, ezért nem feküdtem az oldalamra, igyekeztem végig háton aludni. Egyébként nem nagyon aludtam, mert frontérzékeny vagyok. Nem tudom, hogy a kettő között van-e összefüggés, de nem hiszem, mert ez a karzsibbadás csak ritkán jön elő, mondjuk félévente, évente. Ami a keringést illeti, azzal nincs problémám, csak kicsit alacsony a vérnyomásom, de még így a normális keretek között van. Valami ötlet, hogy mi lehet az oka?
2011. aug. 8. 15:12
 1/4 anonim válasza:
szerintem szimplán csak elaludtad a karod..
2011. aug. 8. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem attól szokott zsibbadni a karom,hogy gerincferdülésem van és az elmozdult csontok nyomnak valami idegszálat,ami gyakran nem csak zsibbadással,hanem fájdalommal is jár.De persze ez nem azt jelenti,hogy nálad is ez a gond!Ha nagyon aggaszt a dolog mutasd meg dokinak!
2011. aug. 8. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Nem aludtam el, mert még lefekvés előtt kezdett zsibbadni. Vagyis alvás előtt, amikor már feküdtem az ágyban a jobb oldalamon, vagyis nem is feküdhettem rá arra a karomra.

Nincs gerincferdülésem. Azért írtam a vérnyomást, mert szerintem inkább ilyesmi lehet az oka.

2011. aug. 8. 15:58
 4/4 anonim válasza:
Nekem is szokott a bal karom..de csak akkor ha ideges vagyok..
2011. szept. 14. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!