Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Recseg ropog mindenem nem...

Recseg ropog mindenem nem tudom rendjén van ez így?

Figyelt kérdés

16/F vagyok 182cm magas 83kg. Járok edzőterembe és hát eléggé ropog mindenem. a térdem az ujjaim és ritkábban a gerincem is. ropogás közben nem érzek fájdalmat de mások szerint eléggé ijesztő. kis súlyoknál ez kattogást jelent nagyobb súlynál szabályosan ropog. ezért elmentem dokihoz megnézettem magam de azt mondta teljesen egészséges vagyok. mivel tömegnövelőzöm így eszem is rendesen meg soha nem is voltam "ultravékony"


más is így van ezzel?


2011. aug. 9. 14:54
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia.


Én 14 éves lány vagyok, a sport nem épp az erősségem, bár anno 5 évig jártam kézizni. Még általános alsóban vettem észre, hogy nekem is sűrűn ropognak az izületeim, akár a gerinc, nyak, ujjak, de a legtöbbször a könyököm. Én sem érzek fájdalmat. Kb. fél éve megkérdeztem a biosz-tanárom, és szerinte túl keveset iszom. Bár ez nem mondható el rólam, ugyanis naponta ilyen 2-3 liter teát képes vagyok meginni. Szóval nem tudom mitől lehet, és várom én is a választ, ha esetleg akad, aki tudja. >.<

2011. aug. 9. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

én most vagyok 27.


3 évig súlyemelőként teékenykedtem versenyszerűen, előtte 5 évig terepbicikliztem.


nekem is ropog mindenem, főleg agerincem, nekem sem fáj, de még akkoris ropog ha csak elforgatom a fejem, márpedig nem nézhetek mindig előre ugye:)

2011. aug. 9. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Lol. az kemény
2011. aug. 9. 15:08
 4/6 A kérdező kommentje:
"3 évig súlyemelőként teékenykedtem versenyszerűen" gratulálok! nem kis erőt igényel az ilyen.
2011. aug. 9. 15:10
 5/6 anonim ***** válasza:

én most vagyok 27...


eleve a hátam miatt hagytam abba, kezdett tönkremenni. nemis tudom a sakkon kívül van-e olyan sport ami nem megy rá az izületeidre. de szerintem ez hogy ropog, semmi bajt nem okoz. gondolom te is úgy vagy vele, hogy marha kellemetlen amikor nincs kiroppantva, és érzed hogy ki kell roppantanod.

2011. aug. 9. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
edzés előtt kötelezően.
2011. aug. 9. 15:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!