Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A krokodil drogosokkal mi...

A krokodil drogosokkal mi lesz? Kép, videó

Figyelt kérdés

[link]



[link]


EZEKET CSAK ERŐS IDEGZETŰ EMBEREK NÉZZÉK MEG!

Elnézés a képért és a videóért, de kíváncsi vagyok. A videóban szereplő férfinek mi lesz a lábával? Visszanő a bőr? Nem is tudom hogy kifejezni magam :D Tehát vissza fog neki az nőni? ÉS tudja mozgatni? ÉS a lánynak?


2011. aug. 9. 15:25
 1/7 anonim ***** válasza:
72%
Nem jellemző, hogy túlélik ezt az állapotot. Volt erről egy cikk, nem nagyon vannak "krokodil-túlélők".
2011. aug. 9. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Már úgyértem, ha így néznek ki, de abbahagyják a drog fogyasztását.
2011. aug. 9. 15:34
 3/7 anonim ***** válasza:
56%
amputáció. amúgy meg ÍJ. aki ilyen durva cucchoz nyúl tudhatja előre h nem rózsavíz.
2011. aug. 9. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Akkora fájdalmat okoz a testben az elvonásnál hogy nagyon nagy adag nyugtatót kapnak a betegek már csak azért is hogy ne ájuljanak el, ha le tudnak állni a szerrel jelentősen csökkentik az élettartamukat, ha nem, maximum 1 év.
2011. aug. 20. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Ezt a port fel is szokták szipuzni vagy csak vénába megy? Ha felszipuzzák akkor hasonlók az eredmények? ha vénába vagy szipuzzák 1-2 alkalomkor akkor is veszélyes vagy csak ha többször? (Egyik ismerősömnek volt szerencséje hozzá de nem tudta mit adnak neki, aztán másnap mikorr felébrett görcsbe volt az egyik lába és nem tudott lábraálni,és ez a láb egy vastag csikba bebarnult, ilyen hólyagok vagy sebek jöttek ki az egész testén, rosszul volt, és nem birt enni se, 3 napig volt ez a szörnyű dolog vele de mostmár nem fáj neki, nincs barna csik, és elösször és utoljára csinálta)! Vissza fog még ez az állapot jönni neki vagy ennyi volt?
2011. aug. 24. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
felszipuzzák? :DDDDDDDDDDDD neeem szipuzni a ragasztót szokták felszívni meg a spurit. tudtommal eztet csak a véjjnán kertü adaojják. a haverod meg ezek szerint a lábába kapta de nem fog neki visszajönni ez az állapot kivéve ha jön egy szörnyeteg aki elkezd hadonászni minenféle ruhadarabokkal és akkor visszajön neki érted?
2011. aug. 25. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
értem..de lehet metanfetamin is volt az este xDDD
2011. aug. 26. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!