Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Visszatartod a tüsszentést...

Visszatartod a tüsszentést vagy kiengeded?

Figyelt kérdés
és milyen hangon tüsszentesz? :D
2011. aug. 12. 15:40
 1/4 skarma ***** válasza:
Csak akkor tartom vissza ha társaságban vagyok és nagy a csönd. Egyébként tök átlagos tüsszentésem van :D
2011. aug. 12. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
miaz hogy átlagos? :P
2011. aug. 12. 15:47
 3/4 anonim válasza:
én ki szoktam "engedni". :D De szokott olyan lenni, hogy nem tudom, hogy fogok-e tüsszenteni vagy sem, olyankor visszatartom, mert volt már ebből cikis helyzet... :D ilyenkor teljesen hangtalanul tüsszentek, csak látni lehet, hogy egy kicsit megremegek.
2011. aug. 12. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Mindig kiengedem. Ha kell/lehet, akkor éles fénybe nézek, mert úgy könnyebb tüsszentenem. Néha nem sikerül. Azt nem szeretem, mert akkor csavaró érzés lesz az orromban és hirtelen teli lesz váladékkal.


A tüsszentésem "teljesen normális". Egy halkabb "ha"-val kezdődik (belégzés) és egy erős "pci" (vagy inkább "pszi") a vége.

2011. nov. 27. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!