Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Egyéb kérdések

A kérdés

Nagyon féljek? Ma reggel bedugult mindkét fülem

Ma reggel bedugult mindkét fülem,és folyik belőle a \\\'takony\\\'.El kell menni fülészetre

Nagyon fáj?Milyen?Nem volt még semmilyen műtétem(hál istennek) tehát még nem tudom ezt sem.

2009. ápr. 13. 16:42  Privát üzenet  

A válaszok
Valószínűleg begyulladt.Mindenképp menj el orvoshoz,nehogy valami szövődménye legyen esetleg...nem hiszem h műteni kellene;)

A válaszíró 84%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont 2009. ápr. 13. 18:01 Privát üzenet
Ez gyulladás, de ha folyik, nem hiszem, hogy felszúrják, mert ürül. Kapsz rá antibiotikumos fülcseppet. A felszúrástól sem kell félned, ha arra kerülne sor. Egy erősebb szúrást érzel, de azonnl megkönnyebbülsz utána. (De ismétlem, mivel neked nem feszül, fáj (ezt nem írtad), magától kifakadt - ami bizonyos esetekben rosszul is elsülhet, mert nagy rés lesz a dobhártyán.) Mindenképpen menj a fülészetre.

A válaszíró 90%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/2Időpont 2009. ápr. 13. 22:04 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Mit csináljak a füldugómmal? Este kimosom sima vízzel és vizesen szoktam betenni, ha reggel kiveszem viszket a fülem. Félek hogy valami fertőzést csin. A fülembe és akár meg is süketülhetek.
17 éves vagyok, és 1 éve tejeskávézom. Ma reggel nem ittam, és egész nap fájt a fejem. Ez akkor koffeinfüggőség? Mit tehetnék ez ellen?
Minden reggel bedugult füllel ébredek (csak a jobb), általában zuhanyzásnál dugul ki, de volt, hogy csak az iskolában. Mitől lehet és mit csináljak?
Arra gyanakszok hogy allergiás vagyok valamire mert tegnap estétől kezdődően úgy bedugult az orrom hogy reggel hiába fújtam bele 3szor semmi hatás. Hogyan dugítsam ki az orrom...
Minden reggel bedugult orral ebredek. Nem vagyok beteg de mostanaban szinte mindig 'tele' van az orrom. Mitol lehet ez?
Arra gyanakszok hogy allergiás vagyok valamire mert tegnap estétől kezdődően úgy bedugult az orrom hogy reggel hiába fújtam bele 3szor semmi hatás. Hogyan dugítsam ki az orrom...

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!