Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Sürgősen keresek maszek...

Sürgősen keresek maszek orvost (pl. allergológust), aki szteroid injekciót is szokott beadni pollenallergiára/asztmára, és akinek a rendelésére nem többhetes az előjegyzés. Ismertek ilyet?

Figyelt kérdés

Elsősorban Budapest, Fejér megye, Veszprém megye környékén.

Nekem már az utóbbi pár évben csak a Kenalog injekció hozott megváltást, semmiféle tabletta, turbuhaler, szemcsepp és egyéb hókuszpókusz nem segített.

Ma kiderült, hogy a dokim, akihez járok, szabin van egész augusztusban...

Közben érzem, hogy napról-napra rosszabb a helyzet, kb. egy hét múlva KO lesz.


A körzeti allergológiára 2 hónapos előjegyzés van. Ráadásul ott hetekig hagynak szenvedni, mielőtt szteroidot adnának. Sok éve akkor kaptam ott szteroid injekciót egyszer, amikor már szó szerint vészhelyzet volt, majdnem megfulladtam. Ahhoz a bohóckodáshoz most nincs kedvem, erőm - el kell látnom a pici gyerekeimet.


2011. aug. 16. 01:22
 1/2 Torkanics Ádám válasza:

Szia!


Sajnos nem látok választ, pedig nekem is ez a problémám. Sürgősen kellene egy orvos, aki bead steroid injekciót, mert kezdek kikészülni.

2011. aug. 31. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Szia!

Közben találtam kettőt is. Gyorsan fogadnak, egyikhez sem kell bejelentkezni. Én már meg is kaptam.

Írhatok Neked privit?

2011. szept. 1. 09:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!